Reportáž skončila 7. 3. 2007 20:44

SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

15.44
Budějovice měly v přesilovce úzenmí převahu, ale vyloženou šanci si nevypracovaly.
14.32
Hronek povyjel z branky proti ráně Posmyka a včas zachytil vyražený puk před dojíždějícím Šimánkem.
13.44
Martin Hlavačka jde za podražení na dvě minuty na trestnou lavici. Budějovice hrají přesilovku.
12.40
Slavia vede 1:0. Beránek stál zády k brance, odrazil se k němu puk a on z otočky nahodil na gólmana Budějovic Turka. Tomu poskakující kotouč propadl do sítě.
12.33
Po Beránkově dělovce vyrazil Turek puk betonem až do hlediště. Slavie měla další šanci.
11.12
Červenka za Slavie ujel po pravém křídle a sám vystřelil ze dvuo metrů na Turka, ale ten vytěsnil puk z branky vyrážečkou.
10.58
Marek Posmyk je na ledě, síly jsou vyrovnané.
10.23
Bednář hledal před brankou hostů Beránka, ale ten se k puku nedostal. Budějovice se osvobodily za cenu zahkázaného uvolnění. Slavii čeká krátká přesilovka.
8.58
Síly na ledě se vyrovnají, budějovický Posmyk dostal trest za krosček ve vlastním obranném pásmu. Podle televizní kamery se však jednalo o běžný souboj u mantinelu.
8.23
Na trestnou lavici jde už podruhé v zápase Tomica, tentokrát za hákování. Budějovice hrají přesilovku.
8.19
Po delší době musel zasáhnout gólman Budějovic Roman Turek, bude se vhazovat po jeho levé ruce.
7.04
Po vhazování po levé Hronkvoě ruce se domácí slávisté osvobodili zakázaným uvolněním. Po druhém vhazování se jim už podařilo vyvézt puk.
6.18
Budějovický Gulaš střílel za dvou metrů tísněn na Hronka, ale netrefil branku.
4.22
Budějovice si velký tlak nevytvořily. Gólman Hronek zasahoval jen proti střele Tomana. Poté prudkou střelu Gregořka zachytil tělem padající Kolařík.
2.22
Marek Tomica jde na dvě minuty na trestnou lavici za držení hole. Hosté hrají první přesilovku.
2.15
Slavia přesilovku přes tlak nevyužila.
1.05
Roman Turek povyjel z branky a Graňák měl první velkou příležitost zápasu. Po něm Bednář střílel do Kutláka.