Diskuze

Liberec slaví postup přes Spartu, finále si zahraje i Třinec

Semifinále play off hokejové extraligy nabídlo dramatické sedmé zápasy. Třinec zvládl vypjatou bitvu s Mladou Boleslaví, kterou rozhodly góly v závěru. Slezané si po dvou letech zahrají finále díky vítězství 3:0. V poslední sérii sezony se utkají s Libercem, jenž přetlačil favorizovanou Spartu. Vítěz základní části prohrál klíčové utkání doma proti Bílým Tygrům 1:2 a sezona pro něj končí.

Ať jdou někam s těma trenérskýma výzvama včera Boleslav regulérní gól tak jako několikrát během čtvrt a semifinále buď hrajeme hokej nebo počítačové hry.

možnosti

Jeste ted aplaudá vyprodana Verk Arena a vyvolava jmena svych postupivsich hochu. Jedno po druhem

0 0
možnosti

skladníci z Billy nejdou dál ? - to je šok - to je REALITA !

1 0
možnosti

Může trenér, který je vykázán při zápase na tribunu, přijít na tiskovku? Není to proti pravidlům?

0 0
možnosti

Kazdorocny predsezonni mistr, zase out.

2 0
možnosti

Rozhodčí byli v obou zápasech velmi dobří !

Líbila se mi i disciplina hráčů Sparty a Liberce. Třinec vs MB hráči drželi nervy na uzdě první 2.třetiny. V té třetí se vylučovalo poměrně dost. Fandil jsem Liberci a Třinci, ale musím uznat , že MB si zasloužila minimálně prodloužení. Dvě tyčky, obrovská šance v oslabení, gól Třince v přesilovce 5:3 musel prostě přijít. Pateruv slovní výstup, naštěstí nepoškodil tým, dostal trest do konce utkání, rozhodčí situaci posoudili velmi dobře.

4 0
možnosti

Tak liberec si postup vybulel. Zatimco u sparty buli spartansti fanousci, u liberce buli vzdy cely tym, od hlavniho trenera az po tretiho brankare. To s tim odstavenim nemecka byl navic majstrstik. A kdyz uvazim, ze vetsina pisalku na idnes chtela liberec, byl by postup sparty stejne zbytecny.