Diskuze

Kometa v letní přípravě pořád nezná prohru

Hokejová Kometa stále marně hledá přemožitele. Včera měla k prvnímu letnímu zakopnutí nejblíž, v Prostějově ale nakonec přetlačila Zlín 4:3 v prodloužení. Brňané tak v pátém zápase oslavili pátou výhru, ta včerejší navíc vylepšila jejich postavení v Tipsport Cupu.
OO

Oponent Olínů

14. 8. 2009 7:40
ve vitkovicich nebyly penize? ze se prohralo?

Tak dlouho se exhibuje o tom jak skvely tym neprohrava az se prohraje. V ostrave nebyly penize, nic se nekoupilo, tak se prohralo hold no!

12. 8. 2009 22:40
HC KOMETA ZNOJEMSTI ORLI BRNO=DNO HOKEJE !

0 0
možnosti
JT

Stinky Johnny

13. 8. 2009 7:43
Re: HC KOMETA ZNOJEMSTI ORLI BRNO=DNO HOKEJE !

Mentálně retardovaní lidé jsou šťastní a ty jsi nejšťastnější člověk na světě. Co tě tak žere, to máš tak malé přirození ?

0 0
možnosti
LN

Hrochomut

12. 8. 2009 13:00
To jsem asi viděl jiný zápas..

Že byla Kometa první dvě třetiny jasně lepší??? prvních deset minut prakticky nevystřelili na branku, do tempa je dostaly až trošku podivné přesilovky, gól na 2:1 byl haluzný vlastňák - sečteno a podtrženo, první třetina vyrovnaná, druhá mírně lepší Brno a ve třetí jasně lepší Zlín.. v prodloužení tlak Zlína a gól z protiútoku.. čili vyrovnaný zápas, rozhodně ne Kometa jasně lepší..

0 0
možnosti
OJ

Oponent Jarynů

12. 8. 2009 20:49
Re: To jsem asi viděl jiný zápas..

Hele,hele,asi s tebou také nebudu souhlasit.Když dal Hamrlík tu krásnou branku co jsi jiného čekal?Ale postupně šli nahoru a pokud budeš tvrdit,že jim rozhodčí připískával,jak to nenápadně píšeš,tak jsi trošku out. Já viděl do poloviny  druhé lepší Brno,potom už se cítili na koni a ve třetí jasně lepší Zlín,Kometa se nemohla dostat do tempa.V prodloužení hokejovější Zlín.Celkově lepší Brno,ale určitě ne jasně,to s Tebou souhlasím.