Diskuze

Veteránu Peterkovi se ještě končit nechce. Play-off si užíval

Na hokejce měl vyrovnání. Ve 42. minutě vykvedlal soupeře i brankáře, ale bekhendem puk poslal až do ochranné sítě za brankou... Třinecký útočník Jan Peterek zoufale klesl na led. "Strašně mě to mrzí," povzdechl si jednačtyřicetiletý útočník.

fňuk fňuk ja su honza peterek z třince a nedaři se nam v najezdech proto by se v play off neměly jezdit. a radši hrat na vitězny gol....peterka jsem bral jako dobreho hrače ale když se mu nepovedlo v 6 zapase vyrovnat na 2:2 tak to nemusi svadět na dva prohrane zapasy po najezdech ve kterych je to 50% na 50% takže měl třinec stejnou šanci jak zlin..už vidim hrače jeho věku jak hraji třeba dva dny po sobě prodlouženi 10 a vic minut ..kua najezdy k hokeji patři a když třinec nedokazal s 6 najezdu dat žadny gol co by chěly dělat ve finale? kdyby radši řekl umřimně že byla chyba vtom že nedokazal v golove šanci vyrovnant na 2:2