Diskuze

Sparta drží vedení, Třinec zabral. Kometa prodloužila sérii díky Klepišovi

Hokejová Sparta udržela i po 35. kole extraligy první místo. Vlastně jen potvrdila pravidlo, že zápas v Litvínově = 3 body. Pražané totiž na severu Čech zvítězili posedmé za sebou, tentokrát 5:3. V těsném závěsu za nimi se v tabulce drží Třinec, který se po měsíci dočkal plného bodového zisku - díky velkému obratu domácího duelu s Hradcem Králové a vítězství 3:1.

Pane vrchní, redaktorovi už nenalévat!

Mora - ČB: Pro vývoj utkání byl klíčový dobrý vstup domácích do druhé třetiny, kdy za stavu 1:1 vstřelil v čase 20:54 vedoucí gól Vydarený.

Mora v té době vedla 2:0 a tímto gólem Nudějovice snížily na 2:1.

2 0
možnosti

Zase Liberec obral Kometu o bod, jako minule Sparta....

0 1
možnosti

Ale za tu třetí třetinu si vyrovnání zasloužil. Naši byli moc pasivní a hlavně Vejmis nás držel..

možnosti

Dobře Pardubice za 2 body! Pěknej hokej, i když se hrálo hodně dipředu z obou stran, tak jen 3 góly je kupodivu málo. Boleslav mohla vyhrát snad 5x, ale nestalo se :)

0 0
možnosti

R75a92d53e74k 16N24o90v35á48k

15. 1. 2021 20:45

Škoda srovnání ve zbytečné přesilovce, ale 2 body se hodí. Vojta je zpět. Mrzelo mě, že nejšikovnější hokejista Komety šel před lety do Plzně. Pořád na to má. A Kuba Klepiš? Asi mu Štatl sedí, protože teď je to TOP borec.

7 1
možnosti

Radku to vyrovnání bylo až po přesilovce proti pěti..

0 0
možnosti

Bože ten borec v Liberci ten špíl komentuje jak prodloužení sedmýho zápasu finále Stanley cupu. To se nedá poslouchat...

15. 1. 2021 21:09

Minule třeba Kometa.A přijdou další.A hlavně play off.V klidu,Péťo.(můžu?)

3 0
možnosti

''Pro vývoj utkání byl klíčový dobrý vstup domácích do druhé třetiny, kdy za stavu 1:1 vstřelil v čase 20:54 vedoucí gól Vydarený.''

redaktore, co to je za totalni nesmysl?? ctes si vubec, co pises? to je neskutecny .... 8-o8-oRvRv

12 0
možnosti

jako pro pobavení to bylo dost dobrý:-) možná mají redaktoři soutěž v napsání megachujovin a přiznejme si, takovým dezinformačním paskvilem nasadil laťku kolegům slušně vysoko:-)