Diskuze

Šlágr pro Pardubice, první výhra Sparty. Gulaš hattrickem sestřelil Kometu

Druhé kolo hokejové extraligy nabídlo souboj uchazečů o celkové prvenství. Pardubice proti Třinci třikrát dorovnaly nepříznivé skóre a úřadující mistry nakonec přetlačily 4:3 v prodloužení. Z premiérové výhry v nové sezoně se raduje Sparta, která porazila Litvínov 3:0. České Budějovice díky hattricku Milana Gulaše přejely Kometu 6:2, liberecký Michael Frolík dvěma góly proti „svému“ Kladnu přispěl k vítězství 4:3 po nájezdech.

Obrana Komety je fakt velkej cedník. Letos se dočkáme mnoha desítek.;-D

0 0
možnosti

Z87b95y98ň64a 93V30r98b45a

19. 9. 2022 11:13

no včera jel Motor během patnácti minut 4x sám na bránu středem hřiště, protože beci komety vůbec nezvládali číst hru.

Celkově byla obrana komety velmi slabá bruslařsky.

0 0
možnosti

No koukám, jak zápas Třince nepíská Mrkva nebo Šír, tak se začnou jeho hráči vylučovat. A pak že prý Třinečtí prostě nefaulují;-D

3 0
možnosti

J71a81n 49M83u44ž76í18k

18. 9. 2022 21:12

V Litvínově bude záležet mě tom, kdy pochopí, že Růžička není úplně vhodný trenér.

možnosti

Třinec bod za Kladnem,na to se kouká hezky. :-)

2 0
možnosti

Vilm, že je brzy, ale někteří mě málem loni ukamenovali, když jsem říkal, že Moták pro Třinec je katastrofa. Je fakt brzy, ale Olomouc bez něj vítězí a Třinec zatím nevyhrál. Stačil mi jeho přístup v loňském play-off, kdy si to hráči koučovali sami.

18. 9. 2022 20:27

Njn, naučili se to od Zlína a hrajou tu jejich typickou holomajznu bez snahy o útok. Co už...

3 2
možnosti

Ta ledová plocha v Pardubicích, to nepochopíš. Nejlepší jsou ty černé reklamní plochy. To se dobře sleduje hokej na takových omalovánkách.

6 0
možnosti

Z48b61y35ň96a 91V21r52b27a

Tak jejich dresy jsou největší humus Elh, takže led fakt nepřekvapí...

5 0
možnosti

Z62b21y15ň25a 12V57r29b53a

18. 9. 2022 19:27

Tak myslím, že o týmu víkendu musí mít Robert jasno. Výhra v Třinci, doma nedat cuchnout kometě, není co řešit.

Motor!

21 0
možnosti

A všechno nejlepší k narozeninám, Zbyňo! Motor ti dal pěkný dáreček. :-)

0 0
možnosti

V50í95t 58K17o45n27o58p89a

18. 9. 2022 19:22

Motor po Třinci a Kometě všech šest bodů. Kdo by to byl čekal? Začátek z říše snů!

19 0
možnosti

R97a30d40e54k 23H27r93u29b17ý

18. 9. 2022 19:28

Hlavně v Třinci to Hrášek vychytal. Proti Kometě Motor splnil roli vysokého favorita.

19. 9. 2022 15:25

No po těchdle dvou zápasech mít 4 body, s těma ambicema co má majitel, bych si ty palce zatím šetřil