Diskuze

Sparta poslala do finále Davos

Hokejisté pražské Sparty se dočkali až v posledním utkání na Spenglerově poháru v Davosu vítězství. Sparta zdolala TPS Turku 6:2 a zabránila finskému mistrovi v postupu do finále. V něm se tak v pondělí ve 12 hodin střetne výběr Kanada s domácím Davosem. Úřadujícímu českému vicemistrovi vyšla úvodní třetina a Pražané odcházeli po jejím skončení do šatny s dvoubrankovým vedením.

peter filipec

31. 12. 2001 18:52
"zelezna sparta"
konecne hosani hrali tak jak jsem ocekaval.Briza patri uz do stareho zeleza. Prikryluv vykon byl super.doufam ze ho sykora bude stavet i v extralize. pristi rok vas hosi ocekavam ve finale a ne na poslednim miste. hodne stesti a hodne bodu v roce 2002 preje peter filipec
0 0
možnosti

Franta

31. 12. 2001 10:59
Sparta a Spenglerův pohár
Bylo jasné, že se hráčům nechce narušit svátky a táhnout se do (z jejich pohledu za minimální peníze) do "blbýho" Švýcarska. Tak si to zařídili pro příští rok tímto způsobem, když teď prohráli většinu zápasů. Za komoušů by se mohli strhat, aby se takto dostali na Západ, teď už to holt netáhne.
0 0
možnosti

chiki

31. 12. 2001 10:51
Sparta poslala HC Davos do finále
Sledoval jsem všechny utkání na SAT a z výkonu čs.zástupce jsem smuten. Byla to ostuda hokeje co tam předvedli.Kritiku snad snese pouze první útok a poslední zápas s Finy.První třetiny jakštak, následoval nezájem a útlum. Po zranění Nedvěda obrana jak když hrála spolu poprvé (Holý vynikal),letošní posily ( Bělohlav, Sivek) se s pukem skoro nesetkali. Zástupci Kanady a domácího Davosu ukázali hokej i pro labužníka ( všimli jste si výkonu J.Marhy ?- paráda ! ).