Brankář Košic Miroslav Lipovský zasahuje před Petrem Kocákem ze Skalice (uprostřed) v třetím utkání semifinále play off slovenské hokejové extraligy.

Brankář Košic Miroslav Lipovský zasahuje před Petrem Kocákem ze Skalice (uprostřed) v třetím utkání semifinále play off slovenské hokejové extraligy. - Skalica - Košice: Miroslav Lipovský, Peter Kocák, René Školiak | foto: Jan Koller, ČTK

Skalice snížila stav semifinálové série proti Košicím

Bratislava - Hokejisté Skalice vyhráli 3:0 nad Košicemi a snížili stav semifinálové série slovenské extraligy na 1:2.

SLOVENSKO

Ve třetím utkání semifinálové série Skalica poprvé porazila hokejistiy Košic. Do vedení se domácí dostali už v šesté minutě po střele Paška, na začátku druhé třetiny zvýšil Kocák. V závěrečné minutě o konečné podobě výsledku rozhodl z trestného střílení nejzkušenější hráč Skalice Pálffy.

Semifinále, 3. zápas
Skalica - Košice 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
5. Pašek, 22. Kocák, 60. Pálffy.
Stav série: 1:2.

ŠVÉDSKO

Hokejisté Brynäs zvítězili i ve druhém utkání baráže o účast ve švédské lize, tentokrát 3:2 na ledě Leksandu. Jednou asistencí k tomu přispěl i jejich nejproduktivnější hráč sezony Pavel Brendl.

Výsledky - baráž, 2. kolo:
Rögle - Malmö 5:3, Leksand - Brynäs 2:3 (za hosty Brendl 0+1), Västeras - Mora 1:3 (za hosty Huml 0+1).