Václav Nedorost v dresu Slovanu Bratislava.
| foto: Profimedia.cz
Po Nedorostově brance vedl Slovan v 11. minutě 2:0, Vopelka krátce před polovinou zápasu zvýšil na 3:1. V dramatické poslední minutě nejprve domácí v power play vyrovnali, ale za dalších 17 sekund překonal Dominika Furcha Jeff Taffe.
Skóroval i Jan Buchtele z Jekatěrinburgu, který vyhrál v Astaně rovněž 4:3 a posunul se před Omsk do čela Východní konference.
Kontinentální hokejová liga |
Novokuzněck - Záhřeb 3:5 (za hosty Mertl 0+1)
Novosibirsk - Chanty-Mansijsk 7:1
Barys Astana - Jekatěrinburg 3:4 (za hosty Buchtele 1+0)
Omsk - Slovan Bratislava 3:4 (za hosty Nedorost a Vopelka 1+0)
Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:0
CSKA Moskva - Čerepovec 5:2
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jekatěrinburg |
8 |
4 |
1 |
1 |
2 |
24:19 |
15 |
2. |
Magnitogorsk |
8 |
4 |
0 |
1 |
3 |
17:16 |
13 |
3. |
Kazaň |
9 |
2 |
3 |
1 |
3 |
23:23 |
13 |
4. |
Čeljabinsk |
7 |
2 |
2 |
1 |
2 |
16:11 |
11 |
5. |
Chanty-Mansijsk |
9 |
3 |
1 |
0 |
5 |
19:21 |
11 |
6. |
Lada Togliatti |
8 |
2 |
2 |
1 |
3 |
20:24 |
11 |
7. |
Nižněkamsk |
8 |
1 |
3 |
0 |
4 |
13:19 |
9 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
7 |
4 |
1 |
1 |
1 |
18:13 |
15 |
2. |
Novosibirsk |
7 |
4 |
0 |
0 |
3 |
22:14 |
12 |
3. |
Vladivostok |
7 |
2 |
0 |
2 |
3 |
22:28 |
8 |
4. |
Ufa |
8 |
2 |
0 |
2 |
4 |
16:26 |
8 |
5. |
Kunlun Red Star |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
9:7 |
6 |
6. |
Novokuzněck |
8 |
2 |
0 |
0 |
6 |
13:28 |
6 |
7. |
Chabarovsk |
9 |
1 |
1 |
0 |
7 |
11:22 |
5 |
8. |
Barys Astana |
5 |
1 |
0 |
0 |
4 |
10:18 |
3 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Spartak Moskva |
7 |
5 |
0 |
0 |
2 |
14:10 |
15 |
2. |
Petrohrad |
7 |
4 |
0 |
2 |
1 |
28:15 |
14 |
3. |
Záhřeb |
8 |
3 |
1 |
1 |
3 |
17:21 |
12 |
4. |
Slovan Bratislava |
7 |
3 |
0 |
0 |
4 |
19:19 |
9 |
5. |
Jokerit Helsinky |
6 |
3 |
0 |
0 |
3 |
11:13 |
9 |
6. |
Dinamo Minsk |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
4:5 |
3 |
7. |
Dinamo Riga |
6 |
0 |
1 |
0 |
5 |
8:16 |
2 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
9 |
8 |
0 |
0 |
1 |
32:12 |
24 |
2. |
Dynamo Moskva |
9 |
5 |
1 |
2 |
1 |
26:18 |
19 |
3. |
Nižnij Novgorod |
7 |
5 |
0 |
1 |
1 |
21:12 |
16 |
4. |
Jaroslavl |
7 |
3 |
3 |
0 |
1 |
17:11 |
15 |
5. |
HK Soči |
7 |
4 |
0 |
1 |
2 |
23:19 |
13 |
6. |
Viťaz Podolsk |
7 |
2 |
1 |
2 |
2 |
16:16 |
10 |
7. |
Čerepovec |
8 |
0 |
1 |
3 |
4 |
15:28 |
5 |