Petrohrad sice v zápase třikrát prohrával o jeden gól, ale vždy dokázal vyrovnat. V 58. minutě si Sergej Kalinin v přesilovce vynutil prodloužení a v něm rozhodl už po minutě hry kapitán Pavel Dacjuk. Petrohrad má v čele soutěže náskok už 16 bodů.
Útočník Lukáš Radil dvěma asistencemi pomohl Spartaku Moskva porazit 4:3 Chanty-Mansijsk, v jehož dresu si připsal jednu přihrávku Ondřej Vitásek. Obránce Jakub Nakládal asistoval u vítězné branky Jaroslavle, která vyhrála 3:2 v prodloužení na ledě CSKA Moskva. Lídr Tarasovovy divize prohrál po sérii devíti vítězství.
Dominik Furch vychytal Omsku vítězství 3:1 v Čerepovci, kde kryl 23 střel domácích hráčů.
Kontinentální hokejová liga
Kunlun Red Star - Vladivostok 1:2 po sam. nájezdech
Spartak Moskva - Chanty-Mansijsk 4:3 (Radil 0+2 - Vitásek 0+1)
CSKA Moskva - Jaroslavl 2:3 v prodl. (za hosty Nakládal 0+1)
Čerepovec - Omsk 1:3
Nižnij Novgorod - Barys Astana 3:4 v prodl.
Petrohrad - Jokerit Helsinky 4:3 v prodl.
Viťaz Podolsk - Dynamo Moskva 1:5
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 22 | 13 | 2 | 3 | 4 | 72:49 | 46 |
2. | Magnitogorsk | 23 | 10 | 3 | 3 | 7 | 68:64 | 39 |
3. | Nižněkamsk | 23 | 11 | 1 | 4 | 7 | 54:61 | 39 |
4. | Jekatěrinburg | 23 | 11 | 2 | 1 | 9 | 67:53 | 38 |
5. | Čeljabinsk | 24 | 8 | 3 | 2 | 11 | 46:64 | 32 |
6. | Chanty-Mansijsk | 24 | 2 | 6 | 3 | 13 | 47:81 | 21 |
7. | Lada Togliatti | 23 | 5 | 1 | 2 | 15 | 38:56 | 19 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 24 | 12 | 4 | 0 | 8 | 69:42 | 44 |
2. | Barys Astana | 24 | 12 | 2 | 2 | 8 | 75:60 | 42 |
3. | Ufa | 24 | 12 | 1 | 1 | 10 | 70:62 | 39 |
4. | Kunlun Red Star | 24 | 10 | 1 | 5 | 8 | 51:56 | 37 |
5. | Novosibirsk | 22 | 8 | 2 | 1 | 11 | 44:50 | 29 |
6. | Chabarovsk | 24 | 6 | 3 | 5 | 10 | 53:67 | 29 |
7. | Vladivostok | 24 | 5 | 3 | 4 | 12 | 52:67 | 25 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 25 | 19 | 4 | 2 | 0 | 109:38 | 67 |
2. | Jokerit Helsinky | 20 | 15 | 2 | 2 | 1 | 66:28 | 51 |
3. | Dinamo Minsk | 23 | 9 | 1 | 2 | 11 | 47:50 | 31 |
4. | Spartak Moskva | 23 | 6 | 4 | 1 | 12 | 58:67 | 27 |
5. | Slovan Bratislava | 24 | 5 | 1 | 5 | 13 | 47:80 | 22 |
6. | Dinamo Riga | 23 | 1 | 3 | 1 | 18 | 35:75 | 10 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 22 | 13 | 5 | 1 | 3 | 70:36 | 50 |
2. | Nižnij Novgorod | 24 | 11 | 2 | 3 | 8 | 45:48 | 40 |
3. | Jaroslavl | 24 | 10 | 3 | 3 | 8 | 61:65 | 39 |
4. | Dynamo Moskva | 25 | 10 | 4 | 0 | 11 | 63:58 | 38 |
5. | HK Soči | 22 | 9 | 2 | 4 | 7 | 58:62 | 35 |
6. | Čerepovec | 24 | 7 | 3 | 6 | 8 | 51:64 | 33 |
7. | Viťaz Podolsk | 25 | 7 | 1 | 3 | 14 | 60:73 | 26 |
Švédsko
12. kolo:
Frölunda - Skelleftea 3:2 v prodl.
HV 71 - Rögle 2:1
Lulea - Växjö 2:0
Brynäs - Mora 0:2
Örebro - Färjestad 3:2
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Färjestad | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 46:29 | 27 |
2. | Växjö | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 30:18 | 22 |
3. | Örebro | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 31:20 | 20 |
4. | Djurgaarden | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 33:24 | 20 |
5. | HV 71 | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 29:31 | 20 |
6. | Skelleftea | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 37:23 | 19 |
7. | Frölunda | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 31:30 | 19 |
8. | Lulea | 12 | 2 | 4 | 2 | 4 | 27:30 | 16 |
9. | Malmö | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 29:28 | 14 |
10. | Linköping | 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 28:34 | 14 |
11. | Karlskrona | 11 | 2 | 2 | 1 | 6 | 16:24 | 11 |
12. | Rögle | 10 | 2 | 2 | 1 | 5 | 29:43 | 11 |
13. | Mora | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 23:38 | 11 |
14. | Brynäs | 11 | 3 | 0 | 1 | 7 | 21:38 | 10 |
Finsko
Výsledky:
Hämeenlinna - Jukurit Mikkeli 2:3
Ilves Tampere - TPS Turku 3:6
Jyväskylä - Pelicans Lahti 2:4 (Šulák 1+2)
Kouvola - IFK Helsinky 4:3 v prodl.
SaiPa Lappeenranta - Kärpät Oulu 2:1 (za hosty Koblížek 0+1)
Sport Vaasa - Tappara Tampere 2:5
Ässät Pori - Lukko Rauma 3:2 po sam. nájezdech
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kärpät Oulu | 18 | 11 | 1 | 1 | 5 | 59:38 | 36 |
2. | TPS Turku | 16 | 10 | 1 | 4 | 1 | 52:34 | 36 |
3. | Pelicans Lahti | 17 | 9 | 2 | 1 | 5 | 55:39 | 32 |
4. | Lukko Rauma | 17 | 8 | 3 | 1 | 5 | 47:30 | 31 |
5. | Tappara Tampere | 17 | 7 | 3 | 3 | 4 | 45:35 | 30 |
6. | Jyväskylä | 17 | 9 | 1 | 1 | 6 | 50:41 | 30 |
7. | SaiPa Lappeenranta | 16 | 5 | 5 | 1 | 5 | 35:46 | 26 |
8. | Ässät Pori | 16 | 6 | 3 | 1 | 6 | 46:46 | 25 |
9. | Kouvola | 17 | 5 | 3 | 4 | 5 | 53:55 | 25 |
10. | Hämeenlinna | 19 | 6 | 1 | 0 | 12 | 43:47 | 20 |
11. | IFK Helsinky | 15 | 5 | 0 | 4 | 6 | 35:38 | 19 |
12. | Sport Vaasa | 17 | 4 | 2 | 3 | 8 | 45:59 | 19 |
13. | Ilves Tampere | 17 | 3 | 4 | 1 | 9 | 45:64 | 18 |
14. | KalPa Kuopio | 16 | 4 | 1 | 2 | 9 | 28:42 | 16 |
15. | Jukurit Mikkeli | 17 | 4 | 0 | 3 | 10 | 30:54 | 15 |
Liga EBEL
14. kolo:
Znojmo - Bolzano 3:4 v prodl. (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
Branky: 9. Novák (Bořuta), 19. Němec (Yellow Horn), 28. Lattner - 2. Gander, 56. Halmo, 56. A. Smith, 64. DeSousa.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Vídeň | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 49:18 | 36 |
2. | Linec | 13 | 7 | 1 | 1 | 4 | 41:36 | 24 |
3. | Innsbruck | 13 | 7 | 1 | 0 | 5 | 47:37 | 23 |
4. | Znojmo | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 38:38 | 23 |
5. | Štýrský Hradec | 13 | 6 | 1 | 0 | 6 | 49:48 | 20 |
6. | Klagenfurt | 13 | 6 | 0 | 0 | 7 | 30:38 | 18 |
7. | Villach | 13 | 5 | 1 | 0 | 7 | 38:41 | 17 |
8. | Bolzano | 14 | 4 | 1 | 2 | 7 | 45:46 | 16 |
9. | Salcburk | 13 | 5 | 0 | 0 | 8 | 34:37 | 15 |
10. | Záhřeb | 12 | 3 | 2 | 2 | 5 | 38:42 | 15 |
11. | Dornbirn | 13 | 4 | 0 | 2 | 7 | 33:44 | 14 |
12. | Székesfehérvár | 13 | 3 | 2 | 0 | 8 | 27:44 | 13 |