Hokejisté Trenčína prohráli s Nitrou

Bratislava - Vedoucí tým podlehl poslednímu. Ve 30. kole slovenské extraligy prohráli hokejisté Trenčína 3:4 na ledě Nitry. I tak ale dál zůstávají suverénně v čele tabulky s náskokem patnácti bodů.

ŠVÝCARSKO

Hokejisté Klotenu nestačili v předehrávce 36. kola švýcarské ligy na Lugano, kterému na domácím ledě podlehli 2:4. U obou branek domácího celku byl český útočník
Jaroslav Hlinka, který na první přihrál a druhou sám dal.

Výsledek - předehrávka 36. kola:
Kloten - Lugano 2:4 (za domácí Hlinka 1+1)

NĚMECKO
Útočník Petr Fical a obránce Marek Posmyk pomohli Norimberku k vítězství 3:2 na ledě Freiburgu. První z českých hokejistů v sedmé minutě otevřel skóre, druhý na
začátku druhé třetiny přihrál na druhou branku hostí.

Výsledky - 25. kolo:
Augsburg - Düsseldorf 1:3, Ingolstadt - Eisbären 2:0 (za domácí Ficenec 0+1), Kassel - Hamburk 6:5 po sam. nájezdech, Freiburg - Norimberk 2:3 (za hosty Fical 1+0, Posmyk 0+1), Krefeld - Iserlohn 2:1 po sam. nájezdech.

FINSKO

Ani dvě branky českého útočníka Vladimíra Machuldy nepomohly Lappeenrantě k vítězství v zápasu finské hokejové ligy na ledě Ilvesu Tampere.

Po dvou úspěšných Machuldových trefách přitom hosté na začátku třetí třetiny vedli již 4:2, nakonec ale prohráli 4:5 v prodloužení.

Výsledek - 34. kolo:
Ilves Tampere - SaiPa Lappeenranta 5:4 po prodl. (za hosty Machulda 2+0).

SLOVENSKO

HKM Zvolen - HK 36 Skalica 6:5 (1:1, 2:2, 3:2)
15. Čierny, 30. Škvaridlo, 32. Cibuľa, 46. Harabín, 59. Majeský, 60. Bartek - 20. M. Ivičič, 22. Grill, 39. Čársky, 45. Kocák, 52. Hartmann. Rozhodčí: Marušin - Bulko, Müllner. Vyloučení 2:1. Využití 1:0. Diváci: 1682.

MsHK Žilina - HC Slovan Bratislava 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
1. Cebák - 15. T. Višňovský, 23. Biermann. Rozhodčí: Lokšík - Valach, Gajan. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 1325.

HK ŠKP Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Branky: 1. Filip - 23. M. Sejna. Rozhodčí: Čaprnka - Kubuš,
Novák. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Diváci: 1196.

HKM Nitra - Dukla Trenčín 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
7. Strapko, 23. Mrena, 32. Kolník, 50. Poljaček - 18. Kóňa, 38. Fabuš, 51. Janík. Rozhodčí: Beniač - Galamboš, Tvrdoň. Vyloučení: 7:8, navíc Petrina 5 min. plus do konce - Opatovský 10 min., Bombic 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 2725.