Oliver Torres ze Sevilly útočí v zápase s Valencií.

Oliver Torres ze Sevilly útočí v zápase s Valencií. | foto: Profimedia, Profimedia.cz

Sevilla remizovala ve Valencii a na vedoucí Real ztrácí čtyři body

• 0
Fotbalisté Sevilly remizovali v 21. kole španělské ligy ve Valencii 1:1 a na vedoucí Real Madrid ztrácejí čtyři body. Andaluský celek neprohrál v La Lize pošesté za sebou.

Hosté na stadionu Mestalla vedli od sedmé minuty po vlastním gólu Diakhabyho. Na konci úvodního dějství srovnal hlavou Guedes. Domácí oslabil v závěru vyloučením Gaya, na nerozhodném výsledku se však nic nezměnilo.

Vigo zdolalo Pamplonu 2:0 a vyhrálo třetí z posledních čtyř kol. O výhře Celty rozhodli v prvním poločase Mallo a Mina.

Výsledky 21. kola:
Vigo - Pamplona 2:0
(31. Mallo, 39. Mina), Valencie - FC Sevilla (44 Guedes - 7. vlastní Diakhaby).

Utkání FC Barcelona - Vallecano bylo odloženo.

20.Levante20181121:4111

Real Club Celta de Vigo - CA Osasuna 2:0 (2:0)

Branky: 31. Mallo, 39. S. Mina. ŽK:33. Galán - 35. R. García, 85. Benito, 90+2. N. Vidal.

Real Club Celta de Vigo Dituro – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Galán – Méndez (71. Solari), Beltrán (80. Nolito), Cervi (80. Yokuşlu) – Denis Suárez (61. Tapia) – Aspas, S. Mina (71. Galhardo).

CA Osasuna Herrera – N. Vidal, Dufur, Cruz, Cote (79. R. Torres) – Moncayola, Torró (69. E. Ávila), Brašanac – Barja (79. Benito), Budimir, R. García.

Valencia CF - Sevilla FC 1:1 (1:1)

Branky: 44. Guedes - 7. Diakhaby. Rozhodčí: Soto Grado – Alonso, López. ŽK:45+2. Gayá, 86. Lato - 45+2. Acuňa, 45+4. G. Montiel. ČK:89. Gayá.

Valencia CF Cillessen (19. Doménech) – T. Correia (76. M. André), Diakhaby, Alderete, Mosquera (46. Lato) – Musah (85. Račić), Foulquier, Guillamón, Gayá (C) – Duro, Guedes.

Sevilla FC Díaz – G. Montiel, Diego Carlos, Rekik, Acuňa (46. Jordán) – Ó. Torres, Fernando, Rakitić (C) – Ocampos, Mir, A. Gómez (74. J. M. Corona).