Dallas měl totiž po příletu do Disney Worldu šest nakažených hráčů a potíže s testováním zpozdily také odlet Vancouveru do Orlanda. Kanadský tým měl přicestovat již ve středu, ale musel provést opětovné testování a po negativním výsledku dorazí v pondělí.
„Odklad umožní oběma týmům více tréninkových dnů před jejich prvním zápasem,“ uvedlo dnes vedení MLS.
Dallas po změně programu nastoupí až 15. července proti obhájci titulu Seattlu a Vancouver ve stejný den proti San Jose. Termín vzájemné dohrávky bude znám později.
Na Floridě se utká turnajovým způsobem všech 26 účastníků MLS. Po koronavirové pauze se bez diváků odehraje 54 zápasů od středy do 11. srpna.
To v Anglii se už hraje, v nedělním zápase byl Tomáš Kalas u domácí prohry Bristolu City s Cardiffem. Tým českého obránce po restartu soutěže ještě nebodoval.
Anglie, 2. liga
Výsledky 41. kola: Derby - Nottingham 1:1, Blackburn - Leeds 1:3, Brentford - Wigan 3:0, Bristol - Cardiff 0:1, Fulham - Birmingham 1:0, Huddersfield - Preston 0:0, Luton - Reading 0:5, Stoke - Barnsley 4:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Leeds | 41 | 23 | 9 | 9 | 63:34 | 78 |
2. | West Bromwich | 40 | 20 | 14 | 6 | 67:38 | 74 |
3. | Brentford | 41 | 21 | 9 | 11 | 73:33 | 72 |
4. | Fulham | 41 | 20 | 10 | 11 | 55:44 | 70 |
5. | Nottingham | 41 | 18 | 14 | 9 | 54:41 | 68 |
6. | Cardiff | 41 | 16 | 16 | 9 | 58:51 | 64 |
7. | Derby | 41 | 16 | 13 | 12 | 56:53 | 61 |
8. | Millwall | 41 | 14 | 17 | 10 | 48:44 | 59 |
9. | Preston | 41 | 16 | 10 | 15 | 52:50 | 58 |
10. | Swansea | 40 | 14 | 15 | 11 | 50:47 | 57 |
11. | Blackburn | 41 | 15 | 11 | 15 | 56:53 | 56 |
12. | Bristol | 41 | 15 | 10 | 16 | 53:60 | 55 |
13. | Reading | 41 | 14 | 10 | 17 | 53:48 | 52 |
14. | Sheffield Wednesday | 40 | 14 | 10 | 16 | 49:54 | 52 |
15. | QPR | 40 | 14 | 8 | 18 | 59:66 | 50 |
16. | Wigan | 41 | 13 | 11 | 17 | 45:53 | 50 |
17. | Birmingham | 41 | 12 | 13 | 16 | 51:64 | 49 |
18. | Stoke | 41 | 13 | 7 | 21 | 54:61 | 46 |
19. | Charlton | 41 | 12 | 10 | 19 | 46:55 | 46 |
20. | Huddersfield | 41 | 12 | 10 | 19 | 49:63 | 46 |
21. | Hull | 40 | 12 | 9 | 19 | 54:68 | 45 |
22. | Middlesbrough | 40 | 10 | 14 | 16 | 40:52 | 44 |
23. | Barnsley | 41 | 10 | 11 | 20 | 45:66 | 41 |
24. | Luton | 41 | 11 | 7 | 23 | 46:78 | 40 |
Turecko
Výsledky 30. kola: Ankaragücü - Alanyaspor 1:4, Malatyaspor - Genclerbirligi 0:0, Antalyaspor - Basaksehir 0:2, Fenerbahce - Göztepe 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basaksehir | 30 | 18 | 9 | 3 | 57:27 | 63 |
2. | Trabzonspor | 29 | 16 | 10 | 3 | 65:32 | 58 |
3. | Sivasspor | 29 | 15 | 8 | 6 | 50:33 | 53 |
4. | Galatasaray | 29 | 14 | 10 | 5 | 48:26 | 52 |
5. | Besiktas | 29 | 15 | 5 | 9 | 49:35 | 50 |
6. | Fenerbahce | 30 | 14 | 7 | 9 | 53:40 | 49 |
7. | Alanyaspor | 30 | 13 | 9 | 8 | 53:33 | 48 |
8. | Göztepe | 30 | 10 | 8 | 12 | 37:40 | 38 |
9. | Gaziantep | 30 | 9 | 11 | 10 | 42:46 | 38 |
10. | Antalyaspor | 30 | 9 | 10 | 11 | 35:48 | 37 |
11. | Kasimpasa | 29 | 10 | 5 | 14 | 44:51 | 35 |
12. | Genclerbirligi | 30 | 8 | 8 | 14 | 35:49 | 32 |
13. | Denizlispor | 30 | 8 | 8 | 14 | 29:43 | 32 |
14. | Malatyaspor | 30 | 7 | 8 | 15 | 43:46 | 29 |
15. | Rizespor | 29 | 8 | 5 | 16 | 31:49 | 29 |
16. | Kayserispor | 29 | 7 | 7 | 15 | 33:64 | 28 |
17. | Konyaspor | 29 | 5 | 12 | 12 | 24:40 | 27 |
18. | Ankaragücü | 30 | 5 | 10 | 15 | 27:53 | 25 |
Polsko
Výsledky 4. kola skupiny o titul: Poznaň - Legia Varšava 2:1, Gdaňsk - Cracovia Krakov 0:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Legia Varšava | 34 | 20 | 5 | 9 | 67:33 | 65 |
2. | Poznaň | 34 | 15 | 12 | 7 | 61:32 | 57 |
3. | Gliwice | 33 | 16 | 6 | 11 | 37:30 | 54 |
4. | Vratislav | 33 | 14 | 11 | 8 | 47:39 | 53 |
5. | Cracovia Krakov | 34 | 16 | 4 | 14 | 47:35 | 52 |
6. | Gdaňsk | 34 | 14 | 10 | 10 | 44:46 | 52 |
7. | Bialystok | 33 | 13 | 9 | 11 | 44:42 | 48 |
8. | Štětín | 33 | 12 | 10 | 11 | 30:34 | 46 |
Rusko
Výsledky 26. kola: Dynamo Moskva - Tula 0:1, Samara - FK Rostov 0:0, Spartak Moskva - Tambov 2:3, Groznyj - CSKA Moskva 0:4, Lokomotiv Moskva - Soči 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 25 | 18 | 5 | 2 | 52:12 | 59 |
2. | Lokomotiv Moskva | 26 | 14 | 7 | 5 | 36:26 | 49 |
3. | FK Krasnodar | 24 | 12 | 9 | 3 | 40:23 | 45 |
4. | CSKA Moskva | 26 | 12 | 7 | 7 | 35:26 | 43 |
5. | FK Rostov | 26 | 12 | 7 | 7 | 43:46 | 43 |
6. | Spartak Moskva | 26 | 9 | 5 | 12 | 29:30 | 32 |
7. | Ufa | 25 | 7 | 11 | 7 | 18:20 | 32 |
8. | Dynamo Moskva | 25 | 8 | 8 | 9 | 21:27 | 32 |
9. | Tula | 26 | 9 | 4 | 13 | 30:35 | 31 |
10. | Jekatěrinburg | 25 | 8 | 7 | 10 | 32:44 | 31 |
11. | Soči | 26 | 7 | 9 | 10 | 38:31 | 30 |
12. | Tambov | 26 | 8 | 4 | 14 | 32:35 | 28 |
13. | Kazaň | 25 | 6 | 9 | 10 | 14:25 | 27 |
14. | Groznyj | 26 | 6 | 9 | 11 | 24:37 | 27 |
15. | Samara | 26 | 6 | 6 | 14 | 26:36 | 24 |
16. | Orenburg | 25 | 6 | 5 | 14 | 26:43 | 23 |
Slovensko
Výsledky 4. kola skupiny o titul: Slovan Bratislava - Michalovce 4:0 (49. a 61. Rafael Ratao, 40. Nono, 43. vlastní Konstantinidis), Dunajská Streda - Žilina 2:0 (59. Zuberu, 78. Kalmár z pen.), Trnava - Ružomberok 2:0 (28. Tzandaris, 86. Tešija).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 26 | 21 | 4 | 1 | 57:14 | 67 |
2. | Žilina | 26 | 14 | 6 | 6 | 43:25 | 48 |
3. | Dunajská Streda | 26 | 14 | 5 | 7 | 41:28 | 47 |
4. | Trnava | 26 | 10 | 4 | 12 | 30:32 | 34 |
5. | Ružomberok | 26 | 7 | 11 | 8 | 28:32 | 32 |
6. | Michalovce | 26 | 8 | 8 | 10 | 31:44 | 32 |
Výsledky 4. kola skupiny o udržení: Nitra - Žiar nad Hronom 0:2 (52. Pavlík, 65. Fadera), Senica - Zlaté Moravce 0:0, Trenčín - Sereď 3:2 (11. Kadák, 38. Čatakovič, 72. Corryn - 28. Špehar, 37. Vuk).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 26 | 21 | 4 | 1 | 57:14 | 67 |
2. | Žilina | 26 | 14 | 6 | 6 | 43:25 | 48 |
3. | Dunajská Streda | 26 | 14 | 5 | 7 | 41:28 | 47 |
4. | Trnava | 26 | 10 | 4 | 12 | 30:32 | 34 |
5. | Ružomberok | 26 | 7 | 11 | 8 | 28:32 | 32 |
6. | Michalovce | 26 | 8 | 8 | 10 | 31:44 | 32 |