Andreas Christensen (uprostřed)  z Mönchengladbachu divoce slaví svůj gól proti...

Andreas Christensen (uprostřed) z Mönchengladbachu divoce slaví svůj gól proti Brémám. | foto: AP

Mönchengladbach si v předehrávce německé ligy smlsl na Brémách

• 0
Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v předehrávce 20. kola německé ligy Brémy 5:1. V dresu poražených nastoupil i český obránce Theodor Gebre Selassie.

Domácí vstoupili do utkání lépe a ve 12. minutě se díky trefě Larse Stindla ujali vedení. Po půlhodině zvýšil na 2:0 Dán Andreas Christensen, jenž zaznamenal premiérovou branku v bundeslize. Když tentýž hráč přidal ve druhé půli třetí gól Borussie, zdálo se být rozhodnuto.

V 56. minutě ale snížil z penalty Claudio Pizzaro, který v jubilejním 400. bundesligovém utkání zaznamenal už 182. gól, a Werder ožil. Jeho naděje však utnul z penalty na druhé straně Raffael a debakl zpečetil povedenou dalekonosnou střelou Nor Haavard Nordtveit.

Výsledek 20. kola: Mönchengladbach - Brémy 5:1 (31. a 50. Christensen, 12. Stindl, 70. Raffael z pen., 87. Nordtveit - 56. Pizarro z pen.).