Gólová radost fotbalistů Bergama v utkání s Juventusem.

Gólová radost fotbalistů Bergama v utkání s Juventusem. | foto: AP

Bergamo v poslední minutě utkání vydřelo remízu s Juventusem

• 2
Fotbalisté Juventusu Turín na cestě za dalším titulem v italské lize přišli v závěru předehrávky 34. kola o vítězství na hřišti Atalanty Bergamo a remizovali 2:2. Před víkendovým programem mají v čele tabulky náskok devíti bodů.

Juventus obral o zbývající dva body po chybě obránců Freuler, jehož první pokus ještě Buffon vyrazil, ale pak už byl bezmocný. Favorizovaní hosté přitom v poločase prohrávali a ke srovnání jím pomohl vlastní gól Atalanty. Pak skóre otočil Alves v 83. minutě. O šest minut později drama rozhodl švýcarský záložník Freuler.

Druhý tým tabulky AS Řím se pokusí náskok Juventusu znovu ztenčit v nedělním derby s Laziem.

Italská fotbalová liga - 34. kolo: Bergamo - Juventus Turín 2:2 (45. Conti, 89. Freuler - 51. vlastní Spinazzola, 83. Alves).