Milas Baroš (vlevo) se vrátil k fotbalu.

Milas Baroš (vlevo) se vrátil k fotbalu. | foto: Profimedia.cz

Baroš se po dvou měsících vrátil na hřiště. Byl u prohry Galatasaraye

• 15
český fotbalový útočník Milan Baroš je zpět na hřišti. Po více než dvou měsících od zranění odehrál 21 minut za Galatasaray Istanbul v prvním čtvrtfinále Tureckého poháru, prohře 2:3 v Gaziantepsporu ale nezabránil.

Baroš chyběl Galatasarayi od poloviny října kvůli zranění stehenního svalu.

Nakrátko se vrátil jen 28. listopadu, kdy nastoupil v ligovém derby s Besiktasem, ale svalové potíže ho trápily dál. Kvůli nerozehranosti po zranění chybí i v české nominaci na přípravný zápas v Chorvatsku.

Dnes v 69. minutě prvního pohárového čtvrtfinále vystřídal za nerozhodného stavu 2:2 autora prvního gólu Galatasaraye Kazima Kazima. Domácí poté vstřelili vítěznou branku, jejímž autorem byl v 78. minutě Cenk Tosun.