Artmedia zdramatizovala boj o slovenský titul

Bratislava - Boj o slovenský fotbalový titul se zdramatizoval. Vedoucí Ružomberok pouze remizoval v Dubnici a jeho náskok snížila Artmedia Bratislava, která doma porazila Banskou Bystrici. Dvě kola před koncem tak Ružomberok vede jen o tři body.

Svěřenci českého trenéra Františka Komňackého se v Dubnici dostali už ve čtrnácté minutě do vedení, ale krátce po přestávce domácí Kiška vyrovnal.

Hosté nedokázali vstřelit vítěznou branku, i když Dubnica hrála od 78. minuty v deseti, a na první titul v historii klubu si ještě musejí počkat.

Bratislavská Artmedia má totiž stále šanci na obhajobu domácího triumfu, protože dnes díky brance Čišovského ze 79. minuty porazila Banskou Bystrici.

V nejvyšší soutěži se udržel Inter Bratislava, který vyhrál 1:0 v Púchově a odsoudil soupeře k sestupu.

Výsledky - 34. kolo:
Artmedia Bratislava - Banská Bystrica 1:0 (79. Čišovský), Dubnica - Ružomberok 1:1 (51. Kiška - 14. Jendrišek), Púchov - Inter Bratislava 0:1 (53. Pečalka), Nitra - Trnava 1:1 (57. Rák - 59. Blaha), Žilina - Trenčín 5:0 (34. Šesták, 38. Barčík, 56. Pekárik, 84. Jež, 85. Vršič).