Diskuze

Příbram - Liberec 0:1, trápení domácích nekončí, gól nedali 577 minut

Mizérie fotbalistů Příbrami trvá dál. Ani v pátém ligovém kole se nedočkali prvního vstřeleného gólu ani prvního bodu do tabulky. Pod novým trenérem Petrem Radou prohráli s Libercem 0:1.

Škoda. Podle sestřihu byla Příbram lepším mužstvem.

1 0
možnosti

Oni to stejně zase nějak usoplej a zachráněj se.

0 0
možnosti

J79a15n 75J58i30r68k12a

28. 8. 2016 21:50

Tak letos uz snad konecne! ...jen to nezakriknout - ono penize Jardy jsou porad jeste penize Jardy.

2 1
možnosti

No Jarda pracuje, né že né - Paták je jmenován sportovním ředitelem. Jenže tak ať tak, pokud nezačnou přepisovat tabulky výsledků, spadnou. Prostě už pár let ten tým na ligu nemá a ono hrát druholigové zápasy a udělat to "jinak" taky nejde věčně.

0 0
možnosti

Jak, 577 minut nedal gól? A ten z penalty na 1:3 v Litoměřicích se jako nepočítá, nebo co??? ;-O

0 0
možnosti

Nejpozději po 25. kole očekábvám "nečekané" odhalení špatně zaregistrovaných přestupů či hostovaček u mužstev na 12.-14. místě a Starkov se udrží...

3 0
možnosti

Kolik Liberec staly tyhle 3 body? Nechce se mi verit, ze jim to Pribram dala zadarmo.

1 5
možnosti

Liberec nepotřebuje takové lemply uplácet. Proti Příbrami stačí i podprůměrný výkon na 3 body.

3 0
možnosti

První třetina podzimní části dopadla nad očekávání. Věřím, že za této konstelace udělá Starkov do Vánoc max. 8 bodů. V kalendářním roce 2016 odehrála Příbram 19 ligových zápasů a získala 7 bodů. Úžasné.