Diskuze

Tlak jsme Opavě nabídli, ví olomoucký záložník Plšek

Těsně před koncem poločasu olomoučtí fotbalisté zásluhou Jakuba Plška vyrovnali na 1:1 a zdálo se, že zápas v Opavě zvládnou. Jenže po přestávce se nechali zatlačit a nakonec gólem z 83. minuty prohráli 1:2. „Ve druhém poločase jsme chybovali v rozehrávce a ten tlak jsme jim nabídli vlastní nemohoucností. Dělali jsme zbytečné ztráty a z toho plynuly jejich šance,“ uvědomoval si Plšek příčinu prohry, která může Hanáky hodně pálit v boji o šesté místo i o klidný střed. Tabulka je jako obvykle našlapaná.
KL

S tim, ze by s Teplicema meli vyhrat, jako fanda Opavy souhlasim. Zajimalo by me ale, kde se vzala ta pohadka o dvou opavskych strelach na olomouckou branku. Ja ten zapas videl, mozna by jej meli shlednout i novinari.