Diskuze

Jablonec - Slavia 2:1, domácí rozhodli v poslední minutě nastavení

Premiéra trenéra Miroslava Koubka na lavičce Slavie byla neúspěšná, jeho svěřenci prohráli v Jablonci 1:2. Už se zdálo, že Pražané v utkání 9. kola vyválčí se štěstím remízu, jenže v poslední minutě nastaveného času vstřelil rozhodující gól stoper Beneš.
VJ

Osobně si myslím,že to faul nebyl, ale spíš mne zarazil nastavený čas. Prý tři minuty a nastavilo se bezmála pět.

0 1
možnosti
JN

J85a98n 68N56o86v64á49k

23. 9. 2013 11:27

to bylo správně, ošetřovali tam hráče po Feninovu brutálním faulu. Ještě měli toho sešívaného vypatlance strčit rovnou do šatlavy. Ani se neomluvil, přitom to byl jednoznačně úmyslný likvidační faul.;-€

4 0
možnosti
JV

J16o77s13e27f 70V75i21k

23. 9. 2013 8:44

Věčně druzí (letos od konce) šneci ubrečení forever :-)

0 0
možnosti
JN

J35a49n 85N43o17v96á93k

23. 9. 2013 6:10

tak jak to viděl bájný lhář Erik? Na Rakovana nejméně faul proti lidskosti, Baumiťáci masoví vrazi a sudí páchal genocidu?:-)

2 0
možnosti

Rozhodčí je v žoldu některého z odvěkých rivalů sešívaného válce.... tedy Brna nebo Znojma

4 0
možnosti
LM

Slavie je mi celkem fuk, a na to, ž enechci aby sestoupila, pořád má derby Sparta- Slavie úplně jiný zvuk, než Sparta- rychlokvašky Plzeň....... ale jinak o Koubkovi se říká, že je to tvrďák, na hráče i na vedení, ale jestli di po prvním zápase bude stěžovat na rozhodčího (zcela zbytečně, gól byl naprosto regulérní) a omlouvat hráče, tak to je už definitivní konec.

6 0
možnosti
VD

Ani nevím. jestli dnes byla děkovačka. Jestli ne, tak to se bude Strašák hněvat.;-€

0 0
možnosti
SM

Jo, dekovacku jste malem dostali od hasicu za ty dymovnice:))

1 0
možnosti
DP

Já bych to viděl positivně, rozhodně kvalitnější prohra než proti TP nebo MB :-)R^

3 0
možnosti
VD

Tak dnes už bylo u některých hráčů vidět zlepšení, ¨výsledek už je v běžné ligové normě. Zkamání ze hry přetrvává u Gecova, Lička byl těch deset minut mimo, Fenin se musi ještě rozehrát, ale na Sparťany i Plzeň jeho aktivita a důraz bude určitě stačit. Až bude v obraně ten Kapverďan, tak tam neprojde žádný míč a Slávka už do konce podzimu nebude inkasovat ani jednou. Za tři kola budou na šestém místě a pak už to bude spanilá jízda na evropské poháry.!