Diskuze

Utrhli jsme se o bod, vtipkoval Koubek. Ale měli jsme rozhodnout dřív

Pár minut před koncem už to vypadalo, že bude maximálně spokojený. Miroslav Koubek, trenér Plzně, se nakonec musel brát jen bod za remízu 1:1 s Mladou Boleslaví. Viktoria v domácí Doosan areně před více než devíti tisíci diváky vedla gólem Chorého z 63. minuty, jenže Boleslav dokázala vyrovnat v 87.minutě, kdy nařízenou penaltu bezpečně proměnil Ladra.

I ztrátu je třeba brát s humorem. Konec konců, upevnili jsme si třetí flek! Přìště to už bude lepší! Rozhodla penalta pár minut před koncem a ani krátké prosloužení už nic nezměnilo. Bolce pod Holoubkem přeji, aby se vytáhla i na další soupeře, včetně obou S. Kdyby se dostala do první šestky, bylo by fajn, kdyby jim body sebrala taky a nám je nechala.

0 0
možnosti

''Zároveň musím pochválit soupeře. Boleslav je nároční soupeř, který změnil styl hry a je nyní více náročný a kvalitnější než předtím.''

😵 Jo to je ono, Boleslav nejdříve byla :''Boleslav je nároční soupeř''

a potom zase: '' nyní více náročný ''