Diskuze

Přestávka přijde vhod. Kluci zvládli těžký program fantasticky, chválil Priske

U té odpovědi se po pár slovech zastavil, ani nevypadalo, že se nakonec tolik rozmluví. „Ano, reprezentační přestávka přichází v perfektní chvíli, čekali jsme na ni,“ zadumal nejdřív kouč sparťanských fotbalistů Brian Priske po ligovém vítězství 2:1 nad Hradcem Králové. Záhy ale vycítil, že zkrátka potřebuje ještě něco sdělit.
MN

Fantasticky rozhodně ne. To by musela mít v současné chvíli v lize náskok alespoň 4 body a s Liverpoolem odehrát zápasy s výsledky například 1:2 a 1:3. Nicméně Sparta v pohárech zahrála na co měla a dokázala postoupit přes velmi nepříjemné Turky. S Liverpoolem doplatili na naivitu a samozřejmě na vysokou kvalitu soupeře. Jak tu do rudých občas reju, tentokrát to neudělám.

MM

Ten člověk je úplnej mimoň, tři ostudné porážky a jedna ušmudlaná výhra ale zvládli to fantasticky. Ach jo

3 9
možnosti
LM

L39á58ď87a 94M72a13l98ý

18. 3. 2024 12:26

A když přeičteš zápasy s Gala a 2xSkavia plus Liberec a Slovácko, tak už je to lepší nebo si necháš jen 2x Litrpůl kterej zmasakruje i naší repre?

2 0
možnosti
MK

Korporatni servil uz zase zvani: jo, kluci to fakt zvladli fantasticky: 2:15, jen tak dal!!!🤣😅😂

3 9
možnosti
PD

Třeba se něco ztratilo v překladu. Nebo se z Priskeho stal Sparťan orwellovského střihu: prohra je vítězství.

Jasně. Byli opravdu perfektní.

Ještě kdyby tak v tom trojzápase Liverpool/Plzeň/Liverpool dostali o takových osm devět gólů méně. Pak už by to bylo nadmíru výtečné.

2 4
možnosti

Priske je mi jako trenér velmi sympatický. Ovšem konstatovat, že poslední 5 zápasů s celkovým skóre 4:16 a ziskem 4 bodů (za remízu se Slavií doma a výhru doma nad HK) zvládli fantasticky mi přijde trošku mimo.

4 4
možnosti
PB

Ono to chce číst celý článek nikoliv pouze autorem vybraný chytlavý nadpis.

Víte, kluci byli celé jaro opravdu fantastičtí. Ne vážně. I přesto, že některé výsledky zkrátka nebyly úplně podle našich představ. A já doufám, že to tak vidí stejně celý klub, fanoušci, ale nakonec také vy,“ obrátil se na přítomné novináře.

7 3
možnosti
PK

fantasticky bych to nenazval, hlavně díky zápasu s Plzní, kde podle mě nebyli dobře nastavení a koncentrovaní, ale myslím, že oni si to pro sebe vyhodnotí, jen to prostě zůstane v kabině, což je věc, která se mi na současné Spartě moc líbí. Včera takový hořkosladký, zápas tak na pohodových 4:0, místo toho 2:1 a během dvou kol přišli o tu výhodu ve skóre. SPA to neudělala poprvé, že soupeře nedorazí, ale začne si pohrávat, v koncovce vymýšlet nějaká kostrbatá řešení atd. Včera těch posledních 30minut mi nejvíce naskakuje slovo "bohorovnost", takových Karabcovitých 30 minut:o). Jen tak mimochodem, Rosa i B. Priske mluvili o tom, že jádro týmu chtějí české, ale přijde mi, že čeští kluci trochu zaostávají ve výkonnosti, snad jen Krejčí, Kuchta, Vitík a velmi na hraně Zelený/Ryneš patří bez nějaké diskuse do základu. Sáďa hodně špatný momentálně a dost dolu jde Ryneš - docela ho chápu, ještě loni hostoval v Hradci, uvidíme kde se ustálí.

2 0
možnosti
LZ

No za poslední čtyři zápasy skore 4:16 - to je fantastický počin!!

4 4
možnosti
PS

Kluci zvládli těžký program fantasticky. Za týden dostali ve 3 zápasech jen 15 gólů od Liverpoolu a Plzně.