Diskuze

Být obráncem, jsem naštvaný. Mourinho hodil další remízu na útočníky

Fanoušky už to skoro ani nepřekvapilo. Manchester United si přivezl z úvodního čtvrtfinále Evropské ligy proti Anderlechtu domů remízu. Čtrnáctou v sezoně. „Naši útočníci musejí být důraznější, ten zápas jsme měli rozhodnout a vyhrát,“ čertil se kouč José Mourinho.

možnosti

Včera to bylo takové nemasne neslane profesorske. Hra pod kontrolou, Anderlecht se zmohl útoku akorát prvních pár minut obou poločasů a jinak nic. Ale takhle je to většinu sezóny. Zápas který je jasně na výhru 4:0 skončí 1:1...

A vrchol byli včera komentátoři, jak se rozplyvali že Brusel z trvaleho tlaku vytezil remizu))))

0 0
možnosti

J64a56k38u13b 70Z41e11m35a88n

14. 4. 2017 12:55

Utocnici? Hlavnim problemem je Pogba, ktery zkazi a ztrati neskutecne pocet micu. A porad se ke vsemu cpe. Posad Pogbu a bude to dobre.

6 1
možnosti

V prvním poločase hrál Pogba víc vzadu a byl nejlepším hráčem na hřišti.

2 1
možnosti

Být obráncem - to by bylo gólů v síti vašeho týmu. Prý jste nebyl nijak zvláštním hráčem..