Diskuze

Lekce z efektivity. Měl jsem strach, aby nám nedali další čtyři, říká Kopic

O utkání v Madridu přišel kvůli zranění, v domácím zápase proti Realu už Jan Kopic naskočil v základní sestavě. „Nejslavnější klub, nic víc prostě není. Užil jsem si to,“ vykládá fotbalista plzeňské Viktorie, která vítězi posledních tří ročníků Ligy mistrů podlehla vysoko 0:5.
JH

To byl ten problem, byli jste priposrani. Pritom jste z prvniho zapasu vedeli, ze se s nima misty i da hrat. Ale hlavni je se z toho nepo... u sebe v hlave.

0 0
možnosti

M27i79l30a98n 71Š66i62p61l19a

8. 11. 2018 12:38

Já měl spíš strach aby to fotbalový prase Ramos někoho nepřizabil..

Úmyslný faul.. zlomený nos.. otřes mozku...a nic se neděje..ani se nepíská..

MV

Ja myslel ze po ceste do satny ho potkal nekde na chodbe...tohle by me nenapadlo

0 0
možnosti
FH

Hráli dobře, akorát trenér jim neřekl, že se musí trefít do branky. Toto tajemství věděli určitě hráči realu.;-D

možnosti

Tak snaha tam prvních 15. minut byla a z toho dokonce i šance. Za to palec nahoru R^. Ale horší je, že od druhého gólu úplně přestali hrát. Druhou půli už jen odehráli z povinnosti a bylo štěstí, že se na to Real také vykašlal - jinak to mohlo být ještě o hodně horší.

6 0
možnosti
PK

.. spíše jsi měl hrát fotbal, než si to užívat !!

13 0
možnosti
HM

H12o97n82z65a 70M45á83z40a

8. 11. 2018 20:26

To je problém Kopice, on jde na hřiště si to užívat (přesně tak vypadal v 1.poločase, a i ve druhém hrál tužku,i když Real to jen dohrával!Rv A tak to bude vypadat i v repre- jeho nominace je chyba!Rv