Diskuze

Douděra a emoce. Evropa? Je o fotbale, v Liberci se postaví celý tým do brány

Zápasy si užívá, každý na něm sršící energii vidí už od předzápasových rozcviček, kdy se tryskem vrhne na trávník. Natěšený byl David Douděra i ve čtvrtek, kdy fotbalisté Slavie deklasovali 6:0 Šeriff Tiraspol a on přispěl asistencí i gólem, navíc prvním pohárovým. „Víte, že já jsem na body, takže jsem rád i za asistenci. A byť jsem jen dorážel do prázdné brány, byla to obrovská euforie,“ pochvaloval si.

No, trošku pokory by neškodilo ty nabubřelý, sešívaný, simulantský hňupe!

0 0
možnosti

Tak nejostrejši pastelka v penále to zrovna není, jen co je pravda. A je fajn že se mu líbí v Evropě, když hraje za asijský mančaft.

0 0
možnosti

On je snad ještě větší primitiv neź Bořil. Neuvěřitelné.

1 1
možnosti

Simulant a ještě hlupák- to je typický intelektuál z tribuny sever..

4 1
možnosti

J72a76n 38N58o18v61á16k

6. 10. 2023 18:22

Stěžovat si na fauly jako hráč mančaftu, který jich má víc než soupeř.....Není on slávista?

3 0
možnosti

To je fakt ubohý, hrát proti středoevropskému hegemonovi stylem, který hegemonovi nevyhovuje. Strašná zákeřnost, že si týmy proti nim dovolí bránit a neotevřou jim obranu až do prázdný brány.

3 0
možnosti

Tak proti tomuhle exempláři je Krejčí laureát Nobelovy ceny...

9 2
možnosti

P70e53t73r 65T39u95r51e80k

6. 10. 2023 14:55

no ja nevim jestli jsou jejich akce tak fantasticke, v lize dali vic jak tretinu golu z penalt a rozhodne ne vsichni s nima jen betonovali

9 0
možnosti

Doudero, fakt jsem si užil derby. Pohárový soupeři, parádní kombinační fotbal, vysoký počet minut fotbalu, minimum faulu... Jo kam se na to hrabe nějaký tamten Liberec, to je fakt... Tvl

10 0
možnosti

J90i37ř13í 60R10o97j43k14a

6. 10. 2023 13:57

Douděra je skvělý, jeho energie výjimečná. A ty chorály si opravdu zpívá, sedím na východní tribuně a celý druhý poločas jsem ho měl na očích. Za mě borec.