Diskuze

Ach, ta poslední vteřina. Kruté, hořké, noční můra. Ajax se sbírá ze šoku

Zmoženi únavou, zničeni zklamáním. Popadali na trávník, jako když do nich někdo střelí. „Je to jako noční můra. Jako sen, který nechcete,“ řekl zastřeným hlasem Matthijs de Ligt, devatenáctiletý kapitán fotbalistů Ajaxu Amsterdam.
VG

Proč se vůbec nastavovalo 5 minut? Podle mě k tomu nebyl vůbec žádný důvod, žádné ošetřování, žádné velké prodlevy. Tohle byla hrubá chyba sudího.

0 1
možnosti
VK

Tak 3 minuty byly jasny za stridani a Tottenham se trefil uz v nich takze je to zbytecne resit

OP

Nechtěl bych být ani v kůži toho rozhodčího. Já mám rád, když se nastavuje 5-7 minut, ale všem je jasný, že je to velmi individuální a velká libovůle sudího. Kdyby nastavil 4 minuty, nikdo by se nad tím nepozastavoval a dnes by se psalo o tom, že to Ajax zaslouženě udržel, protože v součtu obou zápasů byl o trochu lepší. Už i na tom, že sudí nechal zápas hrát ještě další 3 minuty (!), bylo vidět, že to v hlavě "řešil". Ajax si za to bohužel může sám a třeba to, jakým způsobem prohospodařil v nastavení svůj roh na krátko, bylo osudové, ale ve fotbale rozhodují detaily - a ta minuta nastavení navíc prostě nebyla jedno:-)...

1 1
možnosti

Futbal je o nicom,rozhodcovia nastavuju kolko samy chcu,3 min,6 minut,...

Naopak hokej ma jasne pravidla,puk v brane po dovrsenej 60 min zakl.casu uz neplatí.Je mi luto Ajaxu,finale LM necakane.

2 1
možnosti

A64n42n42a 12Č98e16r27n60á

10. 5. 2019 13:23

Jsem si jenom odskočila od plotny, ale v hokeji je čistý čas, kdy se neustále přerušuje, kdežto ve fotbale čas běží, ikdyž se primadony válí po trávníku, nebo tak. Vidíte rozdíl? Kapišto? ;-D

2 0
možnosti
FR

No tak hlavně na všech gólech měl podíl ten fousáč tuším s 20. Při 1. golu mu nestačil asi 7 metrový náskok na 1/3 hřiště, u 2. se tam motal brankáři a u 3. uklouzl a nemohl tak do souboje.

0 0
možnosti
RJ

hm, myslim ze ten Schone nebo jak se jmenuje co se tam motal u druheho golu brankari pak vystridal, takze u tretho uz nebyl..anebo myslis Blinda, a ten zas nebyl u druheho golu..

1 0
možnosti
RM

poslední gól padl ve skutečnosti v 97. minutě, kdy už měl být dávno konec.---je to stará písnička v těchto případech,-většinou se hraje tak dlouho dokud kýžený gól nepadne. s fair play podmínkami to má pramálo společného. 8-o8-o8-o

9. 5. 2019 15:26

Zavinili si to sami. Po minutě prodloužení kopali roh. Místo aby míč šel na připraveného záložníka a opatrnými přihrávkami ho drželi, pokusili se o vrbovské držení u rohového praporku, které vůbec nezvládli. Hlavně že se báli ten roh centrovat před bránu. Míč ztratili stejně, ale aspoň mohli mít šanci. Rv

7 1
možnosti
DT

Co je na tom vrbovského?;-D

0 0
možnosti

"Čas právě vypršel, když Delle Ali šikovně prostrčil míč do vápna a Lucas Moura přes blokující nohy dvou obránců završil hattrick".

Moura vypálil přesně v okamžiku, kdy bylo na časomíře 5:00 min, takže to stihl . . .

5 1
možnosti
JN

což je naprosto nepodstatné, platný by byl i v čase 95:10

12 0
možnosti

Hrát se musí furt ! Z 0:2 na 3:2 Každé mužstvo zažije zklamání. Tottenham nebo Liverpool zase v Madridu.