Souhrn
Liga mistrů (předkola), 2. předkolo
2. 8. 2023 20:30
Galatasaray Istanbul
1
:
0
(1:0)
VMFD Žalgiris Vilnius
(5')Bopesu(31')Mertens(56')Oyewusi(62')Mertens(76')Hnid(90+1')Ayhan
Články
Sparta vyzve v předkole Ligy mistrů Kodaň, dánští mistři přehráli Breidablik
Kodaň má nakročeno k souboji se Spartou, duelu se Slavií se blíží Dnipro-1
Čenstochová nakročila do 3. předkola Ligy mistrů domácí výhrou nad Karabachem
Fotbalisty Slavie čeká ve třetím předkole Evropské ligy ukrajinské Dnipro
Další zápasy kola
Liga mistrů (předkola) - 2. předkolo
Karabach 5:0 Samtredia Hibernians 0:3 Salzburg Partizan 2:0 Budućnost HNK Rijeka 2:0 New Saints Jurmala 0:1 Astana APOEL 1:0 Dudelange Šeriff 1:0 Kukësi H. Be'er Sheva 2:1 Honvéd Malmö 1:1 Vardar Zrinjski 1:2 Maribor BATE 1:1 Alaškert Žalgiris Vilnius 2:1 Ludogorec Mariehamn 0:3 Legia Žilina 1:3 Kodaň Dundalk 1:1 Rosenborg Hafnarfjördur 1:1 Víkingur Liga mistrů (předkola) - Předkolo
Budućnost Podgorica 0:5 Breidablik Liga mistrů (předkola) - 11. 7. 2023
Shamrock 0:1 Brei?ablik Liga mistrů (předkola) - 1. předkolo
Urartu 0:1 Zrinjski Mostar Lincoln 1:2 Karabach Žalgiris Vilnius 0:0 FC Struga Hamrun 0:4 Maccabi Haifa Olimpija Lublaň 2:1 Valmiera Partizani Tirana 1:1 BATE FC Ballkani 2:0 Ludogorec KÍ Klaksvík 0:0 Ferencváros Astana 1:1 Dinamo Tbilisi Helsinki 1:0 Larne FC Häcken 3:1 New Saints Farul Constanta 1:0 Šeriff FC Struga 1:2 Žalgiris Vilnius Maccabi Haifa 2:1 Hamrun Šeriff Tiraspol 3:0P Farul Constanta BATE 2:0 Partizani Tirana Liga mistrů (předkola) - 2. předkolo
Helsinki 1:0 Molde Žalgiris Vilnius 2:2 Galatasaray Dnipro-1 1:3 Panathinaikos Dinamo Záhřeb 4:0 Astana Servette Ženeva 1:1 Genk Brei?ablik 0:2 Kodaň Aris Limassol 6:2 BATE Šeriff Tiraspol 1:0 Maccabi Haifa KÍ Klaksvík 0:0 Häcken Ludogorec 1:1 Olimpija Lublaň Panathinaikos 2:2 Dnipro-1 BATE 3:5 Aris Limassol Olimpija Lublaň 2:1 Ludogorec Slovan Bratislava 2:2 Zrinjski Mostar Astana 0:2 Dinamo Záhřeb Genk 2:2 Servette Ženeva Liga mistrů (předkola) - 3. předkolo
FC Kodaň 0:0 Sparta Raków 2:1 Aris Limassol Eindhoven 4:1 Sturm Graz KÍ Klaksvík 2:1 Molde Braga 3:0 TSC Olimpija Lublaň 0:3 Galatasaray Panathinaikos 1:0 Marseille Slovan Bratislava 1:2 Maccabi Haifa Rangers 2:1 Servette Sparta 3:3 FC Kodaň Molde 2:0P KÍ Klaksvík Maccabi Haifa 3:1 Slovan Bratislava Aris Limassol 0:1 Raków TSC 1:4 Braga Galatasaray 1:0 Olimpija Lublaň Dinamo Záhřeb 1:2 AEK Atény Liga mistrů (předkola) - Play-off
Rangers 2:2 Eindhoven Raków 0:1 Kodaň Antverpy 1:0 AEK Atény Molde 2:3 Galatasaray Maccabi Haifa 0:0 Young Boys Braga 2:1 Panathinaikos Young Boys 3:0 Maccabi Haifa Panathinaikos 0:1 Braga Galatasaray 2:1 Molde Eindhoven 5:1 Rangers Kodaň 1:1 Raków AEK Atény 1:2 Antverpy
Sestavy
Muslera (C) – Angeliño, Abdülkerim Bardakcı, Nelsson, Boey – Kerem Aktürkoğlu, Sérgio OliveiraMertens, Berkan Kutlu, Barış Alper Yılmaz – Halil Dervişoğlu | Gertmonas (C) – Bopesu, Vucur, Hnid, Pavelic – Mamić, Kendysh, Gorobsov, Buff – Oyewusi, Golubickas |
1. poločas
Góly31' Mertens | Karty5' Bopesu |
2. poločas
Karty62' Mertens 90+1' Ayhan | Karty56' Oyewusi 76' Hnid |
Střídání46' Akgün 46' Dervişoğlu 69' Midtsjø 69' Oliveira 79' Moruţan 79' Yılmaz 79' Bakambu 79' Mertens 89' Ayhan 89' Aktürkoğlu | Střídání59' Vilhjálmsson 59' Mamić 74' Karashima 74' Buff 89' Verbickas 89' Kendysh |