Fotbalisté Sparty vyzvou v odvetě třetího předkola Ligy mistrů hráče FC Kodaň, vítejte u podrobné online reportáže.

Úvodní zápas v dánské metropoli skončil minulý týden bez branek.

Sparta, která od porážky s Kodaní na podzim 2009 nepodlehla v pohárech dánským soupeřům pětkrát po sobě, si naposledy zahrála skupinu LM v ročníku 2005/06. Od té doby vypadla v kvalifikaci osmkrát.

Naopak její soupeř se v Lize mistrů soutěži naposledy představil v uplynulé sezoně a v předkolech pohárů neprohrál v 11 utkáních za sebou.

AC Sparta PrahaSparta(3-4-3)

Vindahl
A. Sörensen
27 Panák
Panák
46. min Vitík o hráči
Krejčí
28 Wiesner
Wiesner
77. min Mejdr o hráči
Sadílek
89. min Laci o hráči
Kairinen
30 Zelený
Zelený
Birmančevič
94. min Pešek o hráči
9 Kuchta
Kuchta
94. min Minčev o hráči
Haraslín
72. min Olatunji o hráči

FC KodaňFC Kodaň(4-3-3)

Grabara
19 Jelert
Jelert
3 Vavro
Vavro
55. min Boilesen o hráči
2 Diks
C. Sörensen
12 Lerager
Lerager
33 Falk
Falk
108. min Óskarsson o hráči
Goncalves
84. min Clem o hráči
Elyounoussi
108. min Bardghji o hráči
25 Larsson
Larsson
72. min Claesson o hráči
30 Achouri
Achouri

Rozhodčí: Gözübüyük - Zeinstra, Balder
Počet diváků: 18 109

Vítěz postoupí do play off, kde se utká s lepším z dvojice Raków Čenstochová - Aris Limassol. Poražený bude bojovat o skupinu Evropské ligy buď s AEK Atény, nebo s Dinamem Záhřeb.

Trenér Brian Priske sází na sestavu z Kodaně, proti minulému týdnu udělal jednu změnu v sestavě: na pravém kraji Mejdra nahradil Wiesner. Jinak je tým stejný s tím, který vybojoval remízu 0:0.

Hostující kouč Neestrup udělal rovněž jednu změnu v sestavě: útočníka Roonyho Bardghjiho nahradil Achouri, který ho v úvodním utkání právě střídal.

Je dvacet minut do výkopu, mužstva se rozcvičují, tribuny se zaplňují. V sektoru pro hosty je přibližně 500 fanoušků, většina z nich do půl těla.

Je třináct minut do výkopu, sparťané jsou už v kabině, ze hřiště se trousí i náhradníci FC Kodaň. Hlasatel čte sestavy.

1

Začal první poločas utkání Sparta - FC Kodaň

1

Jordan Larsson (FC Kodaň) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 0:1
Tak tohle tedy dlouho netrvalo. Hosté se ujali výkopu, po levé straně se dostali k pokutovému území, tam byl trestuhodně nepokrytý Larsson a ten s pomocí lehké teči překonává Vindahla.

2

Na sparťanských tvářích je znát šok, s tímhle nikdo nepočítal. Gól v 16. vteřině utkání umí nahlodat sebevědomí.

3

Vavro se ujal rozehrávky dánského celku, narazil si s gólmanem a jde dopředu.

3

Kodaň je logicky povzbuzena, další míč před Vindahla poslal Jelert.

6

Kodaň je v úvodu zápasu jasně lepší, kontroluje míč.

7

Až po minutě a půl bez balonu uspěl Sadílek v souboji s Achourim.

7

Vyrovnat mohl domácí kapitán! Sörensen našel Krejčího z pravého křídla, sparťanský lídr poslal svoji hlavičku k zemi po levici gólmana Grabary, který rukou vyrazil míč kousek před sebe.

7

Ke Grabarovi dobíhal Kuchta, tísněný jedním ze soupeřů. Pod jejich nohy se brankář hostí vrhnul dost neohroženě, dostal při tom úder.

9

Sparta pokračuje autovým vhazováním na útočné polovině.

10

Krejčí hraje velmi aktivně, z jeho uličky do prostoru vytěžil nebezpečí protiútok Haraslín.

10

O přihrávku si řekl Kairinen, taky ji dostal, ke střele však neměl dost klidu a prostoru. Trefil jen hráče před sebou.

12

Sparta vzala křídelní akci víc na střed, kde je však před Kairinenem přehuštěno.

13

Haraslínovu střílenou přihrávku od levého rohového praporku si Zelený div že neukopl do zámezí.

14

Za dlouhým nákopem za sparťanskou obranu si naběhl Achouri, dva domácí hráči se ho zdráhali atakovat, aby si nevykoledovali kartu nebo penaltu, a Achouri trefil boční síť.

17

Sparta se snaží přitlačit Kodaň k její šestnáctce, zatím tomu chybí moment překvapení.

19

Sörensenova přihrávka nešla na spoluhráče, ale do autu.

21

Parádní akce v podání Haraslína! Po zisku míče na vlastní polovině neváhal, pelášil s míčem přímo k brance, kterou ohrozil střelou po Grabarově pravici. Gólman Kodaně vyrazil konečky prstů na roh.

22

Rohový kop rozehráli domácí až za zadní tyč, odkud dával nohou zpět do malého vápna Kuchta. Grabara má míč v náručí.

24

Kuchta dostal míč v nadějně rozjetém kontru do stoje, na dva pokusy nedokázal dostat střelu na branku. Jako skála se před něho postavil Diks.

25

Achouri srazil Sadílka, je to první faul hostů v zápase.

25

Hráči obou týmu se občerstvují.

28

Grabara má míč po Haraslínově akci opět v rukavicích.

29

Upřímně řečeno mohlo být po Spartě. Nedůraz její obrany zavinil, že Golcalves se dostal sám před Vindahla, zvolil však to nejhorší z možných řešení: vystřelil co nejprudčeji, trefil brankáře a dal obraně domácích čas se postavit a odražený míč odkopnout.

31

Domácí mají další ze svých hluchých období. Zelený se dostal pod tlak, přihrávkou se zbavil míče a obsazený Krejčí musel faulovat.

32

Výhoda pro Kodaň, Larsson trefil jednoho z bránících sparťanů.

33

Vindahl vyhozením rukou nastartoval Zeleného na levém křídle.

33

Míč dělal Zelenému potíže, hosté se k němu stáhli.

34

Kolem pokutového území soupeře hrála Sparta natolik staticky, že nakonec tečovaný centr skončil pomalým obloučkem u Grabary.

34

Haraslín měl na noze vyrovnání! Z levé strany šel na Grabaru, měl dost času na to, aby se rozmyslel, co udělá, nachystal si to na pravačku a zkusil mířit k tyči. Grabara jeho ránu vyrazil.

35

Sledujeme velmi netýmové jednání domácího útočníka Kuchty, který teatrálními gesty mává na Haraslína, aby mu vynadal, že nenahrává.

36
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Rasmus Falk (FC Kodaň)
Falk šel do jasně prohraného souboje do Birmančeviče, který tak tak stačil nadskočit, aby unikl ještě ostřejšímu dopadu kodaňské kosy.

37

Po centru k brance je zde sražený pokus o zakončení v podání Sörensena.

38

Hosté centr z rohu odvrátili, míč se za vápnem pokusil z voleje trefit Sadílek. Zakončení mu nesedlo.

39

Domácí jsou teď odkázáni na starty na míč, který se Kodaň snaží držet co nejdéle pod kontrolou.

42
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Mohamed Elyounoussi (FC Kodaň)
Kuchta se pokoušel na vlastní polovině uvolnit, aby rozehrál, a Elyounoussi do něho ostře zajel.

44

Na Haraslína byla přihrávka moc dlouhá, blíž k míči měl Vavro.

44

Kuchta místo sobeckého zakončení ideálně uvolnil Sadílka, ten byl pár metrů před brankou, Grabara však u své tyče opět kraloval.

45

Achouriho brejk připomněl Spartě, že hosté umí být taky nebezpeční.

45

Nastavují se čtyři minuty.

45

Haraslín při obcházení protihráče lehce s obtížemi udržel rovnováhu, přesto dokázal dostat míč pod kontrolu a ještě hledat na malém vápně Kuchtu. Ten na dlouhou nohu tečoval směrem k bráně, bohužel pro domácí tam měl nohu stoper hostí.

45

Další střílená přihrávka Haraslína, z jeho levé strany hrozí Kodani nejčastější nebezpečí.

46

Rozehrávku řídí sparťanští stopeři. To je hodně důležité pro Vitíka, že si zvykne na pohyb na hřišti a na míč.

47

První obranná prověrka ovšem pro Vitíka nedopadla slavně, Achouri mu utekl.

47

Prostor před brankou měla Sparta dobře hlídaný, Achouriho přihrávka nenadělala žádnou paseku.

48

Z druhé strany už to bylo daleko nebezpečnější. Opět to byl Larsson, kdo se dostal na dlouhou nohu k teči ostrého centru, a Vindahl se musel znovu vyznamenat.

49
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Tomáš Wiesner (Sparta)

49

První karetní trest zastihl Spartu v době, kdy jí utíká i začátek druhého poločasu. Teď ale inkasovat nesmí.

49

Sadílek po Wiesnerově přiťuknutí do křídla trefil centrem prvního hráče, který se proti němu postavil.

50

Krejčí si v obraně chytře kryl míč tělem, zezadu do něho nedovoleně narazil Lerager.

51

Po teči Goncalvesovy střely má Kodaň roh.

51

Týž hráč ho i rozehrál, Sparta se úspěšně snaží vykrývat prostory ve svém vápně.

52

Půl kroku chybělo před kodaňskou brankou Kairinenovi, aby dosáhl na Birmančevičovu přihrávku!

53

A teď ještě větší šance! Birmančevič to vzal z pravého křídla překvapivě na sebe, zrychlením se dostal do palebné pozice, jedovatou střelu tlačil po zemi Grabarovi pod pravou ruku. Brankář hostí zlikvidoval i tohle.

54
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Veljko Birmančevič (Sparta)
Po ztrátě míče to Birmančevič špatně odhadl při napadání, jeho ukázkové sáně mu vynesly žlutou kartu.

55

Střídání FC Kodaň: ze hřiště odešel Denis Vavro, nahradil ho Nicolai Boilesen

56

Kapitána Sparty hosté při standardkách hlídají hodně pečlivě, ale teď se jim při rohu dokázal vymanit, vyskočit kolem penaltového puntíku a hlavičkou o tyč poslat míč do sítě. Hosté se hádají, že si pomohl faulem. Domácí se euforicky radují z vyrovnání.

56

Ještě ale počkejme, gól mu si posvětit VAR. Zřejmě se zkoumá, jestli si Krejčí nepomohl útočným faulem, což je možné.

58

No a rozhodčí se jde podívat na video, tak to nevypadá moc povzbudivě.

58

A bohužel to není gól, rozhodčí tam Krejčího faul skutečně našel.

61

Teď už to bude souboj s časem i emocemi. Grabara zdržuje při odkopu od branky, což naštvaní fanoušci Sparty odměňují pískotem.

63

Achouri se probíjel před pokutovým územím Sparty. Po Kairinenově zákroku jeden z hostí padá, rozhodčí to nechává být.

63

Útočný faul Wiesnera, který soupeře zatáhnul za ruku, už přehlédnout nešel.

63

Dalším faulem se prezentoval Birmančevič. Hosté hrají velmi chytře, při držení míče sbírají nedovolené zákroky a čas.

64

Na centr přes celé pokutové území si počkal Haraslín, čímž se dostal do první nebezpečnější akce ve druhé půli. Střelu o zem do vzduchu pohodlně chytá Grabara.

66

Do centru na malé vápno šel Birmančevič jako z divokých vajec, a když už neohrozil branku, aspoň zboural Grabaru.

68
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Asger Sörensen (Sparta)

69

Achouri málem prostrčil míč do vápna domácích do šance Goncalvesovi. Na poslední chvíli nohou zasáhl Sadílek.

70

Hra zůstane před Vindahlem, hosté kopou roh.

71

Domácí se zlobí, že byl v pokusu o kontr nedovoleně zastaven Birmančevič.

71

Kairinen sice obloučkem našel Wiesnera, ten však nedokázal udělit míč směr ani razanci.

72

Střídání Sparta: ze hřiště odešel Lukáš Haraslín, nahradil ho Victor Olatunji

72

V první půli výtečný Haraslín nebyl po změně stran vidět, logicky přichází změna.

72

Přichází přestávka na doplnění tekutin.

72

Počet diváků 18 109 (96 % z kapacity 18 944)

72

Střídání FC Kodaň: ze hřiště odešel Jordan Larsson, nahradil ho Viktor Claesson

76

S vyvalenýma očima hledí sparťanští fanoušci na hřiště, kde byl v obrovské šanci Olatunji. Zřejmě ještě není rozehraný, protože svůj nájezd na brankáře nezakončil ani střelou, ani přihrávkou volnému Birmančevičovi, ale zblízka pokusem o blafák. Tím tutovku zazdil.

77

Střídání Sparta: ze hřiště odešel Tomáš Wiesner, nahradil ho Jan Mejdr

79

Olatunji se poučil, v další šanci po zisku míče už neváhal a z hranice pokutového území vystřelil. Rána letěla hodně vedle.

80

Goncalves hledal nabíhajícího spoluhráče, zřejmě to byl Mejdr, kdo zasáhl.

80

Veljko Birmančevič (Sparta) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 1:1
Nejen střídání, ale v jeho rámci i přesun Birmančeviče na levé křídlo přináší Spartě vyrovnání. Birmančevič byl tísněn, přesto se prokousal až před branku, tam měl proti sobě tři bránící hráče, přesto nějak dokázal zakončit a pod Grabarou prošel balon do sítě.

80

I téhle akci předcházel sporný moment, domácí hráč si přidržel za dres svého strážce, ale zřejmě proto, že se drželi oba navzájem, rozhodčí to nechává být.

83

Sparta se pokusí rozhodnout ještě do konce základní hrací doby. V ohlušujícím randálu vyprodané Letné si chystá roh.

83

Krejčí byl blízko! Na penaltě si odskočil od obránce, hlavičkoval přesně k tyči, ale i tam Grabara dokázal doskočit.

84

Střídání FC Kodaň: ze hřiště odešel Diogo Goncalves, nahradil ho William Clem

86

Spartě možná zatrnulo, Lerager padl v jejím pokutovém území.

87

Žlutá karta pro osazenstvo domácí lavičky.

88

A ještě jedna, což je pro jednoho z Priskeho pomocníků rovnou červená.

89

Střídání Sparta: ze hřiště odešel Lukáš Sadílek, nahradil ho Qazim Laci

89

Na polovině Sparty dovoleným způsobem Kairinen tělem odtlačil Achouriho.

90

Kuchta se předvedl jako výborný obránce. Postavil se před Achouriho a nenechal se obejít.

90

Nastavuje se osm minut.

90

Vitík nahrál do křídla, kde tušil mít Mejdra. Míč šel ale do prázdna.

90

Mejdr přesto skluzem míč zastavil, postavil se na nohy a nacentroval směrem k Olatunjimu.

90

Domácí se nepřesným přenesením hry vzduchem zbavují možnosti kontrolovat balon.

90

Achouri si narazil s Diksem a spěchal k brance domácích. Vindahl to vystihl, na zemi míč kryje.

90

Achouri si pohybem neustále říká o míč. V další akci ho dostal do souboje jeden na jednoho s Mejdrem, který se nenechal obejít.

90

Mezi dvěma domácími hráči se na malém vápně k hlavičce prosadil Diks. Dvě minuty chybí do konce nastavení.

90

Kuchta neuspěl na útočném výpadu, ve snaze vrátit se do souboje fauloval.

90

Jeden z hostů ležel na zemi, jenže nic mu nebylo. Kodaň pokračovala v útoku po opačném křídle, což jí vyneslo po Achouriho výpadu a sraženém centru roh.

90

Vindahl centr podběhl, Diks se dostal k hlavičce, branku však netrefil.

90

Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 1:1

91

Začalo první prodloužení utkání Sparta - FC Kodaň

91

Sparta útočí na stejnou stranu, na kterou hrála ve druhém poločase.

91

Při náběhu směrem do vápna hostí padá Birmančevič, penaltu by chtěl určitě, otázka je, zda to na ni bylo.

95

Na odražený míč si seběhl Pešek, snažil se nachystat tělo na střelu, což mu i vyšlo, ale rána mu uletěla daleko vedle.

97

Mejdr si dal narážečku s Lacim. Ten asi vycházel z toho, že Mejdr je po pozdějším vstupu na hřiště čerstvý, a zahnal ho až k rohovému praporku. Tohle bylo nad síly hráče Sparty doběhnout.

98

Sparta hraje prodloužení aktivně, to se musí nechat. Teď jí sice málem utekl Claesson, ale neprosadil se, vepředu byl osamocen.

100

Minčevova sympatická snaha uvolnit se na střelu skončila nastřelením dobře bránícího Dikse.

101

Achouri s Falkem pořádně vylekali obranu Sparty. Jejich spolupráce končí rohovým kolem.

102

Hostům se dařilo posílat centry do sparťanského vápna. Při pokusu o finální přihrávku do zakončení si ale Claesson naběhl do ofsajdu.

105

Qazim Laci (Sparta) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 2:1
Fantastický kop dosud špatně hrajícího Laciho posílá Spartu nadosah postupu! Nad standardkou stálo několik domácích hráčů, nakonec to na sebe vzal Laci, obstřelil zeď a trefil milimetrově přesně vingl po levé Grabarově ruce. Úžasný gól a je to 2:1.

105

V prvním poločase prodloužení se budou hrát ještě dvě minuty.

105

Na pravém křídle startoval Olatunji, dal si balon moc daleko od nohy.

105

Laci si začal věřit asi víc, než by bylo zdrávo, a pokusil se vymodlit nejen faul, ale dalekým skokem po skluzu soupeře i kartu. Rozhodčí stál kousek a ukazuje mu, ať klidně zase vstane.

105

Viktor Claesson (FC Kodaň) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 2:2
Po dlouhém autu a sérii nedorazů v obraně Sparty je vyrovnáno. Claesson byl sice zezadu poměrně fest držen, jenže tím, že byl k centru čelem a blíž než jeho strážce, získal klíčovou výhodu, a v začínajícím pádu zblízka doráží míč do sítě.

105

Skončilo první prodloužení. Probíhá změna stran před druhým prodloužením 2:2

105

Kromě vyrovnání Kodaně a pauzy mezi dvěma poločasy prodloužení se řeší opakované vhazování předmětů na hřiště od fanoušků Sparty. Rozhodčí je prostřednictvím hlasatele varuje.

105

Poslední emoce má bohužel na kontě Laci, protože dost fanoušků na stadionu by v té rychlosti pohybu přísahala, že byl ostře faulován. Kdyby neskákal a snažil se ukopnout míč, možná by vzápětí ke gólové akci nedošlo.

105

Delší přerušení hry, než je obvyklé, způsobil dopad světlice na trávník.

106

Začalo druhé prodloužení utkání Sparta - FC Kodaň

107

Victor Olatunji (Sparta) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 3:2
Divočina na Letné pokračuje! Minčev po centru z pravého křídla hlavou trefil tyč, a u tyče, ačkoliv byl v pohybu, se dokázal na dorážku včas srovnat Olatunji. Stačilo to k tomu, aby dokázal zblízka dorazit a opět strhnout vedení na stranu domácích.

108

Střídání FC Kodaň: ze hřiště odešel Rasmus Falk, nahradil ho Orri Óskarsson

108

Střídání FC Kodaň: ze hřiště odešel Mohamed Elyounoussi, nahradil ho Roony Bardghji

110

Teď je to Sparta, kdo nespěchá s rozehráním od vlastní branky.

110

Olatunji je při chuti, jeho přihrávka před branku ale nenašla nikoho ze spoluhráčů.

111

Sparta se snaží Kodaň definitivně srazit. Pešek se prokličkoval ke střele, dal ji přímo na Grabaru.

112

Viktor Claesson (FC Kodaň) vstřelil gól. Sparta - FC Kodaň 3:3
Obrovská chyba v obraně Sparty při další standardce, které Kodaň dnes večer rozehrává opravdu výtečně. Domácí nechali rozběhnout Claessona, jehož přesně načasovaný náběh a hlavička k tyči přináší další srovnání.

114
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Elias Achouri (FC Kodaň)
Bojovný souboj končí důraznějším zákrokem v podání hráče hostí.

115

Peškovo kličkování u postranní lajny končí ztrátou.

116

Přetažený centr vracel do malého vápna Zelený, dobíhal Minčev, chyběl mu krok.

117

Achouri na svém křídle opláchl Kairinena, který se s ním vrátil do souboje o chvilku později na polovině Sparty a získal míč zpět.

118

Óskarsson se pokusil zaskočit obranu Sparty přihrávkou pod sebe, jeho úmysl dobře předvídal Krejčí.

119

Hosté nic neriskují, mají míč na své polovině mezi stopery. Zdá se, že se blíží penalty.

119

Pešek s Minčevem vyrazili vpřed. Už se ale ukázalo, že domácí podřizují vše hře na jistotu, proti pěti byli jen ve dvou.

120

Ještě trocha vysvětlování mezi Achourim, který má neuvěřitelně hodně sil, a Lacim.

120

Claesson si vyměnil přihrávku s Jelertem, střelecký pokus pak namířil do bránícího hráče Sparty.

120

Prodloužení bude trvat ještě dvě minuty.

120

Nepřesná přihrávka hostí před pokutovým územím Sparty. Do konce prodloužení schází jedna minuta.

120

Vindahl posílá dlouhý odkop na polovinu soupeře.

120

Mejdrova přihrávka šajtlí málem skončila před Minčevem, který byl dával do poloprázdné branky! Na poslední chvíli Diks ukopl míč na roh.

120

Skončilo druhé prodloužení. Probíhá výběr aktérů pokutových kopů před penaltovým rozstřelem, který bude následovat 3:3

120

Sparta bude zahajovat rozstřel. Hosté ale určili branku, na kterou se bude kopat, a to bude na opačné straně od kotle domácích.

120

První jde na to Ladislav Krejčí.

121

Zahrávají se pokutové kopy Sparta - FC Kodaň

121

Ladislav Krejčí (Sparta) NEDAL. 0:0 v penaltovém rozstřelu.
Krejčí trefuje břevno! Velmi neobvyklé selhání tohoto stabilního exekutora, ale v dost nevhodný moment.

121

Kevin Diks (FC Kodaň) PROMĚNIL. 0:1 v penaltovém rozstřelu.
Diks proměňuje do horní poloviny branky po Vindahlově levici.

121

Za Spartu jde kopat Laci.

121

Qazim Laci (Sparta) PROMĚNIL. 1:1 v penaltovém rozstřelu.
Brankáře poslal na druhou stranu, než bezpečně zakončil.

121

Viktor Claesson (FC Kodaň) PROMĚNIL. 1:2 v penaltovém rozstřelu.
Claesson pokračuje ve svém suverénním představení. Penaltu kopl doprostřed.

121

Kaan Kairinen (Sparta) PROMĚNIL. 2:2 v penaltovém rozstřelu.
Grabara vystihl směr střely, tu však dokázal Kairinen procpat k levé tyči.

121

Nicolai Boilesen (FC Kodaň) PROMĚNIL. 2:3 v penaltovém rozstřelu.
Vindahl chodí po své pravé ruce, hosté ho překonávají do koutu branky, kterou nechává volnou.

121

Asger Sörensen (Sparta) NEDAL. 2:3 v penaltovém rozstřelu.
Sparta je na pokraji porážky. Sörensen bez velkého přemýšlení kopl do výše Grabarových ramen blízko brankářově pravici, což nevyšlo.

121

Roony Bardghji (FC Kodaň) PROMĚNIL. 2:4 v penaltovém rozstřelu.
Mladíček bez nervů posílá Kodaň do extáze a Spartu ke dnu. Vindahl šel po levé ruce, Bardghji ho pokořil obloučkem jako Panenka.

121

Zápas byl ukončen po penaltovém rozstřelu. Zápas byl ukončen 3:3

121

Kodaň vyhrála penaltový rozstřel 4:2. Těžko říct, že postupuje zaslouženě, rozhodně však i jí patří velký respekt za to, jak zvládla ustát tlak Sparty, venkovní prostředí i dva vedoucí góly domácích v prodloužení.

15. srpna 2023 19:00Sparta-FC Kodaň 3:3
8. srpna 2023 20:00FC Kodaň-Sparta 0:0