Zlínský krajský přebor

Zlínský krajský přebor | foto: tvcom.cz

• 0
Fotbalisté Strání ztenčily náskok prvních Luhačovic na jediný bod. Ve třináctém kole přeboru Zlínského kraje porazily Baťov 3:0 i díky dvěma trefám Jaroslava Gardiana. Vedoucí Luhačovice se trápily ve Viganticích, zápas tam rozhodly až v penaltovém rozstřelu. Podívejte se na video.

Podzimní část fotbalového přeboru Zlínského kraje vyhrály Luhačovice o bod před Stráním. Lídr tabulky prohrával na hřišti desátých Vigantic, než ho do hry vrátil parádní střelou ze třiceti metrů Ondřej Červenka. Luhačovice pak vyhrály v dlouhém penaltovém rozstřelu.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Lehkého zaváhání prvního týmu tabulky využilo Strání, které porazilo Baťov 3:0. První gól vstřelil těsně před přestávkou Peter Miklovič, další dva góly obstaral Jaroslav Gardian.

Krásné branky padaly v zápase Bystřice p.H. proti Rožnovu p.R. Martin Zetocha, hostující fotbalista, otevřel skóre povedenou střelou z dálky, jenže Roman Pumprla, útočník Bystřice, dvěma góly ve druhém poločase vývoj zápasu zvrátil.

Především druhá trefa z voleje ke vzdálenější tyči byla povedená.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 13. kola: Vsetín - Chropyně 1:0 (0:0), Vigantice - Luhačovice 1:2 np (1:1), Kelč - Provodov 1:2 np (1:1), Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 2:1 (0:1), Morkovice - Boršice 3:1 (1:0), Strání - Baťov 1930 3:0 (1:0).