• 0
Čelo tabulky přeboru Středočeského kraje zůstává stejné i po 26. kole. Suchdol, Ovčáry i Nymburk totiž nezaváhaly a připsaly si tři body. Boj o titul tak bude ve zbývajících čtyřech kolech jistě zajímavý - první tři týmy dělí jen dva body. Na sestřih uplynulého kola se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Kdo si nakonec vybojuje první místo a postup do divize? To je i po 26. kole stále zakryto tajemstvím.

Nejblíže k tomu mají fotbalisté Suchdolu, kteří si dál drží dvoubodový náskok před Ovčáry a Nymburkem. V posledním kole lídr soutěže porazil na vlastním hřišti Sedlčany 2:0, vítězství to ale nebylo vůbec jednoduché.

Vedení domácím sice vystřelil Kacafírek, komplikace však nastala v 58. minutě, kdy byl vyloučen Janovský. Suchdol se ale ubránil útočné snaze Sedlčan, navíc Linhart pojistil výhru lídra soutěže gólem po individuální akci.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na výhru se ve 26. kole nadřeli i fotbalisté druhých Ovčár. Ti už po třech minutách hry prohrávali na domácí půdě s Ostrou, během šesti minut ve druhém poločase ale dokázali utkání obrátit a získat tři body.

Z prvních třech týmů soutěže si nejsuverénněji počínal třetí Nymburk, který vyhrál na hřišti předposledních Semic 4:1.

Rozuzlení postupové hádanky se tak uskuteční v posledních čtyřech kolech soutěže. V tom následujícím čekají na první tři celky ale týmy z dolní poloviny tabulky, tudíž se nedá příliš očekávat, že se postavení na čele bude radikálně měnit. Nebo dojde k překvapení?

Výsledky 26. kola: ČLU Beroun - Klecany 5:3 (0:2), Ovčáry - Ostrá 2:1 (0:1), Tatran Rakovník - Rejšice 0:3 (0:0), Jíloviště - Spartak Příbram 0:0, Suchdol - Sedlčany 2:0 (0:0), Semice - Nymburk 1:4 (0:1), Hostouň - Dobříš 3:6 (2:3), Vraný - SK Rakovník 1:1 (1:0).