• 0
Tři prohry za sebou a ani na čtvrtý pokus to nevyšlo. Fotbalisté Meteoru VIII B hrající Pražská teplárenská přebor litují ztracených bodů po domácím zápase 6. kola s Radotínem, v němž remizovali 1:1. Jediná branka hostů padla po chybě brankáře. Podívejte se na sestřih zápasu.

V utkání se nejprve prosadila rezerva Meteoru VIII. Hrála se 42. minuta první půle, když jediný útočník domácích Studnička doklepával z malého vápna centr z levé strany.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

"V prvním poločase jsme měli mírně navrch, z čehož vyústil náš gól. V druhé půli se hra vyrovnala, z naší strany tomu chyběla už jenom pojistka v podobě druhého gólu," řekl Petr Studnička po utkání.

Jenže pojistka nepřišla. Naopak Meteor VIII B o své těsné vedení přišel několik minut před koncem.

"Byla to obrovská chyba brankáře. Gól jsme dostali z nestřely...," zlobil se náhradní trenér domácích Josef Pleticha pro fotbalpraha.cz.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Brankář Polomský vyběhl až za velké vápno proti sprintujícímu krajnímu záložníkovi Berešovi. Snažil se mu vrhnout pod nohy a míč mu odebrat. To se mu ale nepodařilo, radotínský hráč si balon obloučkem předkopl a neměl poté problém pálit přesně do prázdné branky.

"Radotín vystřelil jednou na bránu a je z toho remíza. (...) Měli jsme šest gólovek, ale nedali jsme nic," litoval kouč Pleticha pro fotbalpraha.cz.

Rezerva Meteoru tak poprvé v této sezoně remizovala a patří jí dvanáctá příčka, mužstvo Radotína je o čtyři místa výše.

Meteor VIII B - Radotín 1:1 (0:0)

Branky: 42. Studnička - 84. Bereš.

Ostatní výsledky 6. kola (7. hraného): Admira B - Zbraslav 2:0, Uhříněves - Libuš 0:2, ČAFC - Háje 8:2, Bohemians B - Př. Kopanina 5:2, US Praha - U. Vršovice 0:1, Třeboradice - Královice 2:2, V. Žižkov B - Motorlet B 0:0.