PÁD. Příbramským fotbalistům se nevede v lize ani v poháru (ilustrační foto).

PÁD. Příbramským fotbalistům se nevede v lize ani v poháru (ilustrační foto). | foto: ČTK

Krize Příbrami vzrůstá, v domácím poháru ji vyřadil tým z třetí ligy

• 28
Fotbalisté Příbrami si přenesli špatnou pohodu z úvodu sezony i do domácího poháru. Aktuálně poslední tým nejvyšší soutěže vypadl už ve druhém kole Poháru České pošty, když podlehl v třetiligovém Králově Dvoře 1:2.

Pro Příbram to není nová situace, v předchozích dvou sezonách také opustila pohárovou soutěž hned na jejím začátku.

Svěřenci trenéra Davida Vavrušky vyřazením podtrhli nevydařený vstup do sezony. Po pěti kolech uzavírají ligovou tabulku a stále čekají na první výhru. Podobně je na tom v ČFL také Králův Dvůr, který zatím ve třetí lize prohrál všechny tři zápasy.

Na favorita se ale celek z Berounska vytáhl. V sedmnácté minutě otevřel skóre po přímém kopu Petr a ještě do poločasu zvýšil náskok Procházka. Příbram v 86. minutě díky Wágnerovi snížila, vyrovnat už ale nedokázala.

Většina zápasů 2. kola je na programu ve středu, zbývající duely pak za týden.