• 0
Dva zápasy bez bodu. Ještě loni divizní Holice nevstoupily do fotbalového přeboru Pardubického kraje nejlépe. Ve třetím kole už ale zvítězit dokázaly, a to dokonce na venkovní půdě - Heřmanův Městec zdolaly 3:1. Na sestřih zápasů se můžete podívat na videu.

"Utkání nebylo jednoduché. Naši hráči k němu přistoupili velice dobře a zodpovědně, z čehož vyplynuly i tři branky," řekl pro klubový web Holic asistent trenéra Jan Zirnsák. "Doufejme, že jsme odrazili k lepším výkonům a navážeme na tento výsledek v dalších utkáních," dodal Zirnsák.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Holice skórovaly poprvé už na konci první minuty zápasu, když Jiráský s pomocí domácích obránců přeloboval brankáře Městce. Domácí tým ale dokázal srovnat díky zužitkovanému rohovému kopu ve 14. minutě.

O deset minut později Holice opět vedly. Erber dokázal zareagovat na nízký centr a skóroval "rybičkou".

Jiráský přidal v druhém poločase druhý gól, a Holice tak dokázaly poprvé v sezoně zvítězit.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Potřetí zvítězil nováček z Pardubiček, tentokrát v souboji s Chocní. Pardubičky neztratily ani bod a jen kvůli skóre jsou na druhém místě tabulky. V příštím kole zavítají na hřiště předposlední rezervy Letohradu. Uspějí i tam?

Výsledky 3. kola: Moravany - Třemošnice 2:4, Č. Třebová - Polička 1:0, H. Městec - Holice 1:3, Litomyšl - Chrudim B 1:2, Hlinsko - Žamberk 3:0, Dolní Újezd - Letohrad B 2:2, Pardubičky - Choceň 1:0, Lanškroun - Svitavy B 0:2.