Diskuze

Ovlivnil mě delegát, omlouval se rozhodčí

Kvůli chybě rozhodčího přišlo Tempo o výhru 3:1 nad Vršovicemi. Sudí Jaroslav Stumpf nedělní zápas ukončil, aniž by vypršel čas avizovaného nastavení. V době, kdy ze signalizovaných sedmi minut uběhly tři, se vážně zranil vršovický hráč. Sudí nečekal na příjezd sanitky a střetnutí ukončil. Po utkání však do zápisu na nátlak delegáta uvedl, že zápas zůstal nedohrán. Duel se bude opakovat.

Insane

25. 8. 2003 15:44
S tim jdete do ...
Sam jsem zapas videl a nejaky kecy ze goly padaji i v poslednich minutach jsou mozna opravnene, ale urcite ne ze strany Vrsovic to co predvedli byla parodie na fotbal a FC Tempo je doslova "vyucovalo"...to co predvedl pan rozhodci zcela ztraci smysl Fair Play....To se ma clovek na hristi drit 90 minut aby pak nejakej cicmunda pisknul konec a do zapisu napsal nedohrano???S tim jdete do ...