• 0
To byly gólové příděly! Hned ve čtyřech zápasech 8. kola přeboru Královehradeckého kraje dokázaly domácí týmy své protivníky deklasovat vysokým rozdílem. Jednou to bylo 5:0, dvakrát 5:1, a jednou dokonce 6:1. Mimo jiné si zastřílela i vedoucí Olympia HK proti poslední Úpici (5:1). Podívejte se na video.

"Tradiční brankostroj se rozbíhal tentokrát pomalu. I když jsme v celém zápase měli více ze hry, v zápase jsme po standardní situaci prohrávali a první gól v síti hostů si museli úpičtí vstřelit sami," zhodnotil utkání sekretář Olympie HK František Bárta pro khfotbal.cz.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

O jakém brankostroji to Bárta mluvil? Olympia HK totiž v devíti odehraných kolech nastřílela celkem 34 branek, což je průměrně necelých 3,8 gólů na jedno utkání (o posledním utkání Olympie HK, které vyhrála 6:3, čtěte více ZDE).

V posledním zápase proti Úpici ale domácí prohrávali. Po několika neúspěšných pokusech o odkop jeden z hráčů Olympie HK fauloval a Benák zahrával volný přímý kop, který přeletěl zeď a zapadl do horního růžku branky.

O šest minut později ale bylo srovnáno na 1:1, protože se hostující stoper nedomluvil s gólmanem a původně zamýšlená malá domů skončila v síti.

Pak už se rozběhl brankostroj Olympie HK. Ještě do konce první půle vstřelil Karanský gól po rohovém kopu, když brankář Úpice nedokázal míč vyboxovat.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Další tři góly přidali domácí až po poločasové přestávce. Nejprve Pavlů proměnil penaltu a pak zvyšovali Kopřiva s Chromkem.

Úpice tak nedokázala ani na devátý pokus v této sezoně zvítězit a má pouhé tři body za tři remízy.

Stejně bodů jako první Olympia HK má Týniště nad Orlicí, které je ale vinou horšího skóre na druhém místě.

Výsledky 8. kola (9. hraného): Chlumec n. C. - N. Bydžov 1:2, Olympia HK - Úpice 5:1, Hořice - Dobruška 6:1, Libčany - Broumov 5:0, Kratonohy - Týniště n. O. 3:1, Č. Kostelec - Jičín 1:1, Slavia HK - Rychnov n. K. 5:1, L. Bělohrad - Jaroměř 1:3.