S míčem dribluje třinecký Pavel Malíř.

S míčem dribluje třinecký Pavel Malíř. | foto: Jiří Seidl, MF DNES

Jsme zklamaní, ale můžeme si za to sami, uznal třinecký Malíř

• 0
Dal gól, ale chytil se za hlavu. Jako by třinecký záložník Pavel Malíř tušil, že vedení jeho týmu 1:0 dlouho nevydrží a že nebude stačit ani na jediný bod...

"Ne, ne, jen se mi nějak zatmělo před očima, zamotala se mi hlava. Nevím proč," řekl Pavel Malíř po prohře s Mostem 1:2. Přiznal, že při své brance míč špatně trefil, ale odrazil se od země a přeskočil obránce i gólmana Palečka.

Jednobrankové vedení vám vydrželo jen tři minuty. Co se stalo?
Byla to naše nedůslednost na polovině hřiště. Ztratili jsme balon a soupeř využil rychlý protiútok. Druhý poločas už byl nahoru dolů. Měli jsme docela dost šancí, ale bohužel.

Měli jste převahu, jenže gól vám v závěru vstřelil soupeř.
To byl trest za ty nevyužité šance. Bylo to po rohu, takový skoro vlastní gól.

Byl opět problém Třince v koncovce? Ostatně v sezoně jste dali jen 32 gólů. Méně jich nastřílelo pouze Znojmo – třicet.
Co jsme trefili branku, tak to letělo přímo na gólmana, nebyly to umístěné střely. A když už byla nějaká umístěná rána, tak brankář Paleček balon vyboxoval.

Brali jste to tak, že přece jen pořád šlo o to čtvrté místo, nebo jste sezonu dohrávali už jen z povinnosti?
Hráli jsme o čtvrté místo. Hecovali jsme se. Chtěli jsme jen vítězství. Jsme  hodně zklamaní, že to nevyšlo. Ale můžeme si za to opravdu sami.

Takže jste do zápasu nedali všechno, jak jste si před ním říkali?
To bych ani neřekl. Šancí jsme měli dost. Šlo jen o to proměnit aspoň jednu. Kdybychom šli ve druhé půli do vedení, tak věřím, že bychom to už udrželi.