Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 27. ledna 2022 Ingrid

Los soutěže

Kvalifikace MS 2022

Základní skupiny - Skupina E
24. 3. 2021 Belgie Wales 3:1
24. 3. 2021 Estonsko Česko 2:6
27. 3. 2021 Bělorusko Estonsko 4:2
27. 3. 2021 Česko Belgie 1:1
30. 3. 2021 Belgie Bělorusko 8:0
30. 3. 2021 Wales Česko 1:0
2. 9. 2021 Česko Bělorusko 1:0
2. 9. 2021 Estonsko Belgie 2:5
5. 9. 2021 Bělorusko Wales 2:3
5. 9. 2021 Belgie Česko 3:0
8. 9. 2021 Bělorusko Belgie 0:1
8. 9. 2021 Wales Estonsko 0:0
8. 10. 2021 Česko Wales 2:2
8. 10. 2021 Estonsko Bělorusko 2:0
11. 10. 2021 Bělorusko Česko 0:2
11. 10. 2021 Estonsko Wales 0:1
13. 11. 2021 Belgie Estonsko 3:1
13. 11. 2021 Wales Bělorusko 5:1
16. 11. 2021 Česko Estonsko 2:0
16. 11. 2021 Wales Belgie 1:1
Základní skupiny - Skupina A
24. 3. 2021 Portugalsko Ázerbájdžán 1:0
24. 3. 2021 Srbsko Irsko 3:2
27. 3. 2021 Irsko Lucembursko 0:1
27. 3. 2021 Srbsko Portugalsko 2:2
30. 3. 2021 Ázerbájdžán Srbsko 1:2
30. 3. 2021 Lucembursko Portugalsko 1:3
1. 9. 2021 Lucembursko Ázerbájdžán 2:1
1. 9. 2021 Portugalsko Irsko 2:1
4. 9. 2021 Irsko Ázerbájdžán 1:1
4. 9. 2021 Srbsko Lucembursko 4:1
7. 9. 2021 Ázerbájdžán Portugalsko 0:3
7. 9. 2021 Irsko Srbsko 1:1
9. 10. 2021 Ázerbájdžán Irsko 0:3
9. 10. 2021 Lucembursko Srbsko 0:1
12. 10. 2021 Portugalsko Lucembursko 5:0
12. 10. 2021 Srbsko Ázerbájdžán 3:1
11. 11. 2021 Ázerbájdžán Lucembursko 1:3
11. 11. 2021 Irsko Portugalsko 0:0
14. 11. 2021 Portugalsko Srbsko 1:2
14. 11. 2021 Lucembursko Irsko 0:3
Základní skupiny - Skupina B
25. 3. 2021 Španělsko Řecko 1:1
25. 3. 2021 Švédsko Gruzie 1:0
28. 3. 2021 Gruzie Španělsko 1:2
28. 3. 2021 Kosovo Švédsko 0:3
31. 3. 2021 Řecko Gruzie 1:1
31. 3. 2021 Španělsko Kosovo 3:1
2. 9. 2021 Gruzie Kosovo 0:1
2. 9. 2021 Švédsko Španělsko 2:1
5. 9. 2021 Kosovo Řecko 1:1
5. 9. 2021 Španělsko Gruzie 4:0
8. 9. 2021 Řecko Švédsko 2:1
8. 9. 2021 Kosovo Španělsko 0:2
9. 10. 2021 Gruzie Řecko 0:2
9. 10. 2021 Švédsko Kosovo 3:0
12. 10. 2021 Kosovo Gruzie 1:2
12. 10. 2021 Švédsko Řecko 2:0
11. 11. 2021 Gruzie Švédsko 2:0
11. 11. 2021 Řecko Španělsko 0:1
14. 11. 2021 Španělsko Švédsko 1:0
14. 11. 2021 Řecko Kosovo 1:1
Základní skupiny - Skupina C
25. 3. 2021 Bulharsko Švýcarsko 1:3
25. 3. 2021 Itálie Severní Irsko 2:0
28. 3. 2021 Bulharsko Itálie 0:2
28. 3. 2021 Švýcarsko Litva 1:0
31. 3. 2021 Litva Itálie 0:2
31. 3. 2021 Severní Irsko Bulharsko 0:0
2. 9. 2021 Itálie Bulharsko 1:1
2. 9. 2021 Litva Severní Irsko 1:4
5. 9. 2021 Bulharsko Litva 1:0
5. 9. 2021 Švýcarsko Itálie 0:0
8. 9. 2021 Itálie Litva 5:0
8. 9. 2021 Severní Irsko Švýcarsko 0:0
9. 10. 2021 Litva Bulharsko 3:1
9. 10. 2021 Švýcarsko Severní Irsko 2:0
12. 10. 2021 Bulharsko Severní Irsko 2:1
12. 10. 2021 Litva Švýcarsko 0:4
12. 11. 2021 Itálie Švýcarsko 1:1
12. 11. 2021 Severní Irsko Litva 1:0
15. 11. 2021 Severní Irsko Itálie 0:0
15. 11. 2021 Švýcarsko Bulharsko 4:0
Základní skupiny - Skupina D
24. 3. 2021 Finsko Bosna 2:2
24. 3. 2021 Francie Ukrajina 1:1
28. 3. 2021 Kazachstán Francie 0:2
28. 3. 2021 Ukrajina Finsko 1:1
31. 3. 2021 Bosna Francie 0:1
31. 3. 2021 Ukrajina Kazachstán 1:1
1. 9. 2021 Kazachstán Ukrajina 2:2
1. 9. 2021 Francie Bosna 1:1
4. 9. 2021 Finsko Kazachstán 1:0
4. 9. 2021 Ukrajina Francie 1:1
7. 9. 2021 Bosna Kazachstán 2:2
7. 9. 2021 Francie Finsko 2:0
9. 10. 2021 Kazachstán Bosna 0:2
9. 10. 2021 Finsko Ukrajina 1:2
12. 10. 2021 Kazachstán Finsko 0:2
12. 10. 2021 Ukrajina Bosna 1:1
13. 11. 2021 Bosna Finsko 1:3
13. 11. 2021 Francie Kazachstán 8:0
16. 11. 2021 Bosna Ukrajina 0:2
16. 11. 2021 Finsko Francie 0:2
Základní skupiny - Skupina F
25. 3. 2021 Izrael Dánsko 0:2
25. 3. 2021 Moldavsko Faerské ost. 1:1
25. 3. 2021 Skotsko Rakousko 2:2
28. 3. 2021 Dánsko Moldavsko 8:0
28. 3. 2021 Rakousko Faerské ost. 3:1
28. 3. 2021 Izrael Skotsko 1:1
31. 3. 2021 Skotsko Faerské ost. 4:0
31. 3. 2021 Rakousko Dánsko 0:4
31. 3. 2021 Moldavsko Izrael 1:4
1. 9. 2021 Faerské ost. Izrael 0:4
1. 9. 2021 Dánsko Skotsko 2:0
1. 9. 2021 Moldavsko Rakousko 0:2
4. 9. 2021 Izrael Rakousko 5:2
4. 9. 2021 Faerské ost. Dánsko 0:1
4. 9. 2021 Skotsko Moldavsko 1:0
7. 9. 2021 Faerské ost. Moldavsko 2:1
7. 9. 2021 Rakousko Skotsko 0:1
7. 9. 2021 Dánsko Izrael 3:0
9. 10. 2021 Skotsko Izrael 3:2
9. 10. 2021 Faerské ost. Rakousko 0:2
9. 10. 2021 Moldavsko Dánsko 0:4
12. 10. 2021 Dánsko Rakousko 1:0
12. 10. 2021 Faerské ost. Skotsko 0:1
12. 10. 2021 Izrael Moldavsko 2:1
12. 11. 2021 Rakousko Izrael 4:2
12. 11. 2021 Dánsko Faerské ost. 3:1
12. 11. 2021 Moldavsko Skotsko 0:2
15. 11. 2021 Rakousko Moldavsko 4:1
15. 11. 2021 Izrael Faerské ost. 3:2
15. 11. 2021 Skotsko Dánsko 2:0
Základní skupiny - Skupina G
24. 3. 2021 Turecko Nizozemsko 4:2
24. 3. 2021 Gibraltar Norsko 0:3
24. 3. 2021 Lotyšsko Černá Hora 1:2
27. 3. 2021 Černá Hora Gibraltar 4:1
27. 3. 2021 Norsko Turecko 0:3
27. 3. 2021 Nizozemsko Lotyšsko 2:0
30. 3. 2021 Gibraltar Nizozemsko 0:7
30. 3. 2021 Černá Hora Norsko 0:1
30. 3. 2021 Turecko Lotyšsko 3:3
1. 9. 2021 Lotyšsko Gibraltar 3:1
1. 9. 2021 Norsko Nizozemsko 1:1
1. 9. 2021 Turecko Černá Hora 2:2
4. 9. 2021 Lotyšsko Norsko 0:2
4. 9. 2021 Gibraltar Turecko 0:3
4. 9. 2021 Nizozemsko Černá Hora 4:0
7. 9. 2021 Černá Hora Lotyšsko 0:0
7. 9. 2021 Nizozemsko Turecko 6:1
7. 9. 2021 Norsko Gibraltar 5:1
8. 10. 2021 Gibraltar Černá Hora 0:3
8. 10. 2021 Lotyšsko Nizozemsko 0:1
8. 10. 2021 Turecko Norsko 1:1
11. 10. 2021 Lotyšsko Turecko 1:2
11. 10. 2021 Nizozemsko Gibraltar 6:0
11. 10. 2021 Norsko Černá Hora 2:0
13. 11. 2021 Norsko Lotyšsko 0:0
13. 11. 2021 Turecko Gibraltar 6:0
13. 11. 2021 Černá Hora Nizozemsko 2:2
16. 11. 2021 Gibraltar Lotyšsko 1:3
16. 11. 2021 Černá Hora Turecko 1:2
16. 11. 2021 Nizozemsko Norsko 2:0
Základní skupiny - Skupina H
24. 3. 2021 Kypr Slovensko 0:0
24. 3. 2021 Malta Rusko 1:3
24. 3. 2021 Slovinsko Chorvatsko 1:0
27. 3. 2021 Rusko Slovinsko 2:1
27. 3. 2021 Chorvatsko Kypr 1:0
27. 3. 2021 Slovensko Malta 2:2
30. 3. 2021 Kypr Slovinsko 1:0
30. 3. 2021 Chorvatsko Malta 3:0
30. 3. 2021 Slovensko Rusko 2:1
1. 9. 2021 Malta Kypr 3:0
1. 9. 2021 Rusko Chorvatsko 0:0
1. 9. 2021 Slovinsko Slovensko 1:1
4. 9. 2021 Kypr Rusko 0:2
4. 9. 2021 Slovinsko Malta 1:0
4. 9. 2021 Slovensko Chorvatsko 0:1
7. 9. 2021 Chorvatsko Slovinsko 3:0
7. 9. 2021 Rusko Malta 2:0
7. 9. 2021 Slovensko Kypr 2:0
8. 10. 2021 Kypr Chorvatsko 0:3
8. 10. 2021 Malta Slovinsko 0:4
8. 10. 2021 Rusko Slovensko 1:0
11. 10. 2021 Kypr Malta 2:2
11. 10. 2021 Chorvatsko Slovensko 2:2
11. 10. 2021 Slovinsko Rusko 1:2
11. 11. 2021 Rusko Kypr 6:0
11. 11. 2021 Malta Chorvatsko 1:7
11. 11. 2021 Slovensko Slovinsko 2:2
14. 11. 2021 Slovinsko Kypr 2:1
14. 11. 2021 Chorvatsko Rusko 1:0
14. 11. 2021 Malta Slovensko 0:6
Základní skupiny - Skupina I
25. 3. 2021 Andorra Albánie 0:1
25. 3. 2021 Anglie San Marino 5:0
25. 3. 2021 Maďarsko Polsko 3:3
28. 3. 2021 Albánie Anglie 0:2
28. 3. 2021 Polsko Andorra 3:0
28. 3. 2021 San Marino Maďarsko 0:3
31. 3. 2021 Andorra Maďarsko 1:4
31. 3. 2021 Anglie Polsko 2:1
31. 3. 2021 San Marino Albánie 0:2
2. 9. 2021 Andorra San Marino 2:0
2. 9. 2021 Maďarsko Anglie 0:4
2. 9. 2021 Polsko Albánie 4:1
5. 9. 2021 Albánie Maďarsko 1:0
5. 9. 2021 Anglie Andorra 4:0
5. 9. 2021 San Marino Polsko 1:7
8. 9. 2021 Albánie San Marino 5:0
8. 9. 2021 Maďarsko Andorra 2:1
8. 9. 2021 Polsko Anglie 1:1
9. 10. 2021 Andorra Anglie 0:5
9. 10. 2021 Maďarsko Albánie 0:1
9. 10. 2021 Polsko San Marino 5:0
12. 10. 2021 Albánie Polsko 0:1
12. 10. 2021 Anglie Maďarsko 1:1
12. 10. 2021 San Marino Andorra 0:3
12. 11. 2021 Andorra Polsko 1:4
12. 11. 2021 Anglie Albánie 5:0
12. 11. 2021 Maďarsko San Marino 4:0
15. 11. 2021 San Marino Anglie 0:10
15. 11. 2021 Albánie Andorra 1:0
15. 11. 2021 Polsko Maďarsko 1:2
Základní skupiny - Skupina J
25. 3. 2021 Německo Island 3:0
25. 3. 2021 Lichtenštejnsko Arménie 0:1
25. 3. 2021 Rumunsko S. Makedonie 3:2
28. 3. 2021 Arménie Island 2:0
28. 3. 2021 S. Makedonie Lichtenštejnsko 5:0
28. 3. 2021 Rumunsko Německo 0:1
31. 3. 2021 Arménie Rumunsko 3:2
31. 3. 2021 Německo S. Makedonie 1:2
31. 3. 2021 Lichtenštejnsko Island 1:4
2. 9. 2021 Island Rumunsko 0:2
2. 9. 2021 Lichtenštejnsko Německo 0:2
2. 9. 2021 S. Makedonie Arménie 0:0
5. 9. 2021 Island S. Makedonie 2:2
5. 9. 2021 Německo Arménie 6:0
5. 9. 2021 Rumunsko Lichtenštejnsko 2:0
8. 9. 2021 Arménie Lichtenštejnsko 1:1
8. 9. 2021 Island Německo 0:4
8. 9. 2021 S. Makedonie Rumunsko 0:0
8. 10. 2021 Německo Rumunsko 2:1
8. 10. 2021 Island Arménie 2:2
8. 10. 2021 Lichtenštejnsko S. Makedonie 0:4
11. 10. 2021 Island Lichtenštejnsko 4:0
11. 10. 2021 S. Makedonie Německo 0:4
11. 10. 2021 Rumunsko Arménie 1:0
11. 11. 2021 Arménie S. Makedonie 0:5
11. 11. 2021 Německo Lichtenštejnsko 9:0
11. 11. 2021 Rumunsko Island 0:0
14. 11. 2021 S. Makedonie Island 3:1
14. 11. 2021 Arménie Německo 1:4
14. 11. 2021 Lichtenštejnsko Rumunsko 0:2