Diskuze

Unikátní láhve Pilsner Urquell zdobí data a přípitky. Pomohou vozíčkářům

Skláři z Vysočiny vytvořili deset unikátních designových láhví pro Plzeňský Prazdroj. V prosinci půjdou do tradiční dražby na iDNES.cz, jejíž výtěžek pomůže lidem s poškozením míchy. Láhve pro sedmý ročník aukce jsou výjimečné nejen svým designem, ale při jejich broušení pomáhal robot.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak si na sklo moc nepotrpím, tak tyhle jsou fakt super! Krásná práce, dobrá akce.

0 0
možnosti

Hezké mecenášství. Fandím podobným věcem, které pomáhají lidem.

2 0
možnosti

P46e49t73r 14S82k68o16č49e52k

20. 10. 2018 21:47

Kolik se do ní vejde piv?

0 0
možnosti

Tenhle stat ma rozpocet vetsi Nez bilion, 13,5% platu jde na zdravotni pojisteni a my musime delat sbirky na vazne nemocne.

8 1
možnosti

Všechny jsou krásné.

1 0
možnosti
Foto

Po vyliti mdleho obsahu do odpadu, nebo praseti do koryta, bude perfektni na slivovicuR^

3 7
možnosti
Foto

Chutnalo Vám to z korýtka? :-)

0 0
možnosti

Jedna technická. Z těch drážek půjde špatně vymývat malta.

6 0
možnosti

P52e14t13r 94H76o82š95e55k

19. 10. 2018 23:25

Zatím podle mě nejhezčí limitované lahve za celou dobu, paráda!!

2 0
možnosti