Severská kvalita od YIT pod značkou KOTI

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Severský design je již po mnoho desetiletí velkým zdrojem inspirace, synonymem kvality i předmětem obdivu. Je typický jednoduchostí, moderní elegancí a čistou, vytříbenou formou. A to platí také pro interiéry a severskou architekturu, jejímž průkopníkem v Česku je společnost YIT Stavo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tento developer přináší do České republiky z mateřského Finska, kde skupina YIT (čti: "vaj-aj-tý") v loňském roce oslavila již 100 let od svého vzniku, severský styl bydlení v sepětí s přírodou, zajímavým designem, využitím přírodních materiálů a nadstandardními službami pro klienty.

YIT Stavo finskou provenienci nezapře - všechny projekty mají vždy v názvu finské slovo KOTI, které znamená domov, jenž svým obyvatelům vytváří. V rámci konceptu YIT Domov má v České republice ve svém portfoliu již sedm projektů: KOTI Hostivař I a II, KOTI Hájek, KOTI Troja, KOTI Victoria, KOTI Braník a KOTI Hyacint s téměř 400 byty.

Soulad s přírodou a nadčasovost - znaky severského stylu

Fotogalerie

Seveřané si potrpí na kontakt s okolní krajinou, domy jsou proto stavěny s maximálním ohledem na životní prostředí a často tak, aby s přírodou co nejlépe splynuly. Fasády bývají ve světlých barvách za použití přírodních materiálů. O totéž se v Česku snažme i YIT. Staví v dobrých lokalitách, nabízí kvalitní standardy vybavení a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor.

Finské pojetí barevně obložených fasád s užitím cihlových pásů a dřevěných obkladů reprezentuje například bytový dům KOTI Hájek, jehož návrh byl inspirován projektem Konepaja ve Finsku. Při jeho výstavbě byl využit další typicky severský prvek - zasklené balkóny, které mohou obyvatelé využívat jako obytné zimní zahrady.

Že se finský styl v Česku líbí, dokazují dobré prodeje bytů i získaná ocenění. Projekt KOTI Hájek se stal nejpopulárnějším rezidenčním projektem České republiky v prestižní soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit 2012, kde vyhrál Cenu čtenářů.

Společnost klade také velký důraz energetické úspory, například s využitím technologie solárních panelů, a staví proto nízkoenergetické bydlení v kategorii B. V KOTI Hyacint dokonce chystá výstavbu pasivní budovy kategorie A. Projekty YIT se tak vyznačují výraznou úsporností a nízkými náklady na provoz domácnosti.

Nejen kvalitní architektura, ale i zdravý životní styl

Seveřané si nepotrpí jen na dokonalost domů a bytů, v nichž bydlí. Vyznávají zdravý životní styl a velkou péči věnují své tělesné schránce. Nedílnou součástí zdravého způsobu života ve Finsku je proto sauna, která nachází dokonce v budově parlamentu v Helsinkách.

Ve Finsku je zhruba 1,8 milionu saun a průměrný Fin se sanuje dvakrát až třikrát týdně. Sauna bývá součástí koupelny, a to i v mnohapodlažních domech. Nemůže proto chybět ani v českých projektech YIT Stavo, kde je ve vybraných bytech ve standardním vybavení. Projekty společnosti YIT můžete vidět na výstavě Bydlení v rámci veletrhu For Habitat 21. - 24. března.


Nejčtenější

Koupili si tři sta let starý mlýn, po devíti měsících mají hotovo

Část obnaženého obvodového zdiva mlýna zpevňují dřevěné trámy. Tvoří nosnou...

Mlýnské kolo se tu už dávno netočí, není slyšet ani hukot vody, jak padá ze žlabu na kolo. O vodní náhon se roky nikdo...

Dům pro rodinu si navrhli sami. Slouží jim dokonale po všech stránkách

Rodinný dům s dispozicí 5+kk má užitnou plochu 195 metrů čtverečních.

Ondra a Iva nikdy o domě nesnili. Záměr stavět svůj vlastní přinesla až rodinná situace, která si řekla o větší prostor...

Dům je tak chytrý, že nás neobtěžuje, říká o svém domově jeho majitel

Na severní straně domu býval dvorek, dnes malá zahrada s terasou, kterou lemují...

Jaroslav Šuvarský si zrealizoval představu ideálního bydlení. Zrekonstruoval zchátralé stavení a naplnil ho moderními...

Nový stavební zákon už vyvolává emoce, Praha chce vlastní předpisy

Hlavně developeři si stěžují na komplikované a zdlouhavé vyřizování stavebního...

Česká republika vykazuje jeden velký paradox: stavební rozvoj země stagnuje v době největšího ekonomického růstu. Nutně...

Toužili po odpočinku v horách. Moderní chalupa jim roste rovnou ze skály

Peruánská smetánka opouští na víkendy hlavní město Limu a odjíždí odpočívat do...

Peruánská smetánka opouští na víkendy hlavní město Limu a odjíždí odpočívat do hor. V panenské přírodě Cieneguilly,...

Další z rubriky

Nový rohový dům na Václavském náměstí změnil název, emoce zůstaly

Výběrové řízení na stavbu domu vyhrála pražská pobočka architektonické...

Dům, který se od loňského roku staví na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice v centru Prahy, ponese název The...

Zelené budovy počítají i s ekologicky smýšlejícími zaměstnanci

Aspira Business Centre je v Praze - Butovicích.

Ekologie je in i ve stavebnictví. Není tak divu, že mnoho kancelářských budov má mezinárodně respektované potvrzení, že...

Rodina s dětmi utíká před horkem do domu na pláži. Má fasádu z cedru

Střecha domu připomíná tvarem surfovací prkno.

Uběhlo sedm let, co severovýchod Spojených států ochromila tropická bouře Sandy a zpustošila rozsáhlé oblasti včetně...

Najdete na iDNES.cz