Jaroslavl také díky Nakládalovi otočila zápas, v němž po první třetině prohrávala 0:2. V druhé části ale snížil Jegor Korškov, na začátku třetího dějství srovnal kapitán Staffan Kronwall a Nakládal v čase 64:50 rozhodl dorážkou střely Andreje Loktionova, jež brankáři Ufy prošla mezi betony.
Devětadvacetiletý Nakládal, který byl zvolen nejlepším hráčem Lokomotivu, se trefil po více než měsíci a celkově v sezoně popáté. Jaroslavl si výhrou pojistila druhé místo v tabulce Tarasovovy divize.
Asistencí a proměněným samostatným nájezdem pomohl Robin Hanzl k výhře Nižněkamsku 2:1 na ledě Podolsku. V rozstřelu se trefil i další český útočník Andrej Nestrašil.
Kontinentální liga |
Omsk - Novosibirsk 1:0
Jaroslavl - Ufa 3:2 v prodl. (za domácí Nakládal 1+0)
CSKA Moskva - Kazaň 3:0
Jokerit Helsinky - HK Soči 2:3
Viťaz Podolsk - Nižněkamsk 1:2 po sam. nájezdech (za hosty Hanzl 0+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 31 | 17 | 2 | 4 | 8 | 88:65 | 59 |
2. | Nižněkamsk | 32 | 16 | 2 | 5 | 9 | 78:81 | 57 |
3. | Jekatěrinburg | 31 | 15 | 3 | 3 | 10 | 91:71 | 54 |
4. | Magnitogorsk | 31 | 12 | 4 | 4 | 11 | 85:84 | 48 |
5. | Čeljabinsk | 31 | 11 | 5 | 2 | 13 | 67:80 | 45 |
6. | Lada Togliatti | 31 | 7 | 1 | 4 | 19 | 56:78 | 27 |
7. | Chanty-Mansijsk | 32 | 3 | 7 | 4 | 18 | 56:103 | 27 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 32 | 15 | 5 | 3 | 9 | 83:54 | 58 |
2. | Barys Astana | 32 | 15 | 4 | 5 | 8 | 102:79 | 58 |
3. | Ufa | 33 | 14 | 1 | 3 | 15 | 87:90 | 47 |
4. | Novosibirsk | 32 | 11 | 5 | 1 | 15 | 60:71 | 44 |
5. | Kunlun Red Star | 31 | 11 | 1 | 7 | 12 | 62:72 | 42 |
6. | Chabarovsk | 29 | 9 | 4 | 5 | 11 | 68:76 | 40 |
7. | Vladivostok | 31 | 7 | 4 | 4 | 16 | 69:81 | 33 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 33 | 25 | 5 | 2 | 1 | 137:53 | 87 |
2. | Jokerit Helsinky | 29 | 19 | 2 | 3 | 5 | 88:48 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 31 | 10 | 7 | 2 | 12 | 84:81 | 46 |
4. | Dinamo Minsk | 31 | 11 | 3 | 2 | 15 | 62:68 | 41 |
5. | Slovan Bratislava | 32 | 8 | 1 | 5 | 18 | 64:107 | 31 |
6. | Dinamo Riga | 31 | 2 | 5 | 4 | 20 | 48:89 | 20 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 30 | 18 | 6 | 1 | 5 | 97:49 | 67 |
2. | Jaroslavl | 32 | 14 | 5 | 3 | 10 | 82:82 | 55 |
3. | HK Soči | 32 | 13 | 3 | 5 | 11 | 79:87 | 50 |
4. | Čerepovec | 32 | 12 | 4 | 6 | 10 | 67:77 | 50 |
5. | Nižnij Novgorod | 33 | 12 | 3 | 6 | 12 | 59:72 | 48 |
6. | Dynamo Moskva | 33 | 11 | 6 | 2 | 14 | 75:74 | 47 |
7. | Viťaz Podolsk | 34 | 8 | 2 | 5 | 19 | 78:100 | 33 |
Slovenská liga |
Nitra - Zvolen 3:2
Banská Bystrica - Žilina 4:0
Liptovský Mikuláš - Košice 2:4 (za domácí Langhammer 0+1)
Poprad - Trenčín 1:2
Detva - Nové Zámky 4:2 (Videlka 1+0 - Cetkovský 0+2, Novotný 0+1)
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Trenčín | 21 | 14 | 4 | 0 | 3 | 63:32 | 50 |
2. | Košice | 22 | 14 | 0 | 2 | 6 | 69:51 | 44 |
3. | Banská Bystrica | 22 | 12 | 2 | 3 | 5 | 86:53 | 43 |
4. | Zvolen | 21 | 9 | 4 | 2 | 6 | 67:58 | 37 |
5. | Poprad | 22 | 9 | 4 | 2 | 7 | 60:59 | 37 |
6. | Nitra | 21 | 9 | 3 | 2 | 7 | 73:63 | 35 |
7. | Žilina | 22 | 9 | 1 | 2 | 10 | 59:58 | 31 |
8. | Nové Zámky | 22 | 7 | 2 | 1 | 12 | 54:66 | 26 |
9. | Liptovský Mikuláš | 21 | 5 | 1 | 4 | 11 | 44:55 | 21 |
10. | Slovensko 20 | 16 | 3 | 1 | 2 | 10 | 32:70 | 13 |
11. | Detva | 22 | 3 | 0 | 2 | 17 | 39:81 | 11 |
.
Finská liga |
Hämeenlinna - TPS Turku 2:1 v prodl.
Ilves Tampere - Tappara Tampere 1:4 (za hosty Hrachovina 0+1)
Kärpät Oulu - IFK Helsinky 3:2 po sam. nájezdech
Pelicans Lahti - Lukko Rauma 3:4 po sam. nájezdech
SaiPa Lappeenranta - KalPa Kuopio 0:1
Tabule
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kärpät Oulu | 24 | 16 | 2 | 1 | 5 | 81:46 | 53 |
2. | Tappara Tampere | 23 | 11 | 5 | 3 | 4 | 67:45 | 46 |
3. | TPS Turku | 23 | 12 | 2 | 5 | 4 | 73:57 | 45 |
4. | Lukko Rauma | 23 | 10 | 5 | 2 | 6 | 60:43 | 42 |
5. | Jyväskylä | 24 | 12 | 1 | 3 | 8 | 71:56 | 41 |
6. | SaiPa Lappeenranta | 23 | 8 | 6 | 1 | 8 | 51:61 | 37 |
7. | Pelicans Lahti | 23 | 10 | 2 | 2 | 9 | 66:59 | 36 |
8. | IFK Helsinky | 22 | 9 | 0 | 6 | 7 | 57:50 | 33 |
9. | Kouvola | 23 | 6 | 4 | 6 | 7 | 64:71 | 32 |
10. | Ässät Pori | 23 | 8 | 3 | 2 | 10 | 58:69 | 32 |
11. | Hämeenlinna | 24 | 7 | 4 | 0 | 13 | 55:54 | 29 |
12. | KalPa Kuopio | 23 | 7 | 2 | 3 | 11 | 41:57 | 28 |
13. | Sport Vaasa | 23 | 5 | 3 | 4 | 11 | 58:78 | 25 |
14. | Ilves Tampere | 24 | 5 | 4 | 1 | 14 | 60:88 | 24 |
15. | Jukurit Mikkeli | 23 | 5 | 0 | 4 | 14 | 43:71 | 19 |
.
Švédská liga20. kolo |
HV 71 - Linköping 1:6
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Växjö | 18 | 11 | 4 | 0 | 3 | 59:33 | 41 |
2. | Färjestad | 19 | 11 | 1 | 1 | 6 | 62:48 | 36 |
3. | Djurgaarden | 18 | 9 | 2 | 4 | 3 | 50:37 | 35 |
4. | Linköping | 20 | 8 | 2 | 5 | 5 | 58:49 | 33 |
5. | HV 71 | 20 | 9 | 2 | 1 | 8 | 50:55 | 32 |
6. | Skelleftea | 18 | 10 | 0 | 1 | 7 | 63:42 | 31 |
7. | Malmö | 17 | 8 | 1 | 3 | 5 | 48:42 | 29 |
8. | Lulea | 18 | 5 | 6 | 2 | 5 | 42:39 | 29 |
9. | Örebro | 17 | 7 | 2 | 2 | 6 | 43:35 | 27 |
10. | Frölunda | 18 | 5 | 3 | 3 | 7 | 49:56 | 24 |
11. | Mora | 18 | 5 | 2 | 2 | 9 | 45:63 | 21 |
12. | Karlskrona | 18 | 3 | 2 | 3 | 10 | 35:51 | 16 |
13. | Brynäs | 18 | 5 | 0 | 1 | 12 | 36:56 | 16 |
14. | Rögle | 17 | 2 | 2 | 1 | 12 | 36:70 | 11 |
.
Německá liga21. kolo |
Augsburg - Kolín nad Rýnem 7:4 (za domácí Stieler 0+2)
Düsseldorf - Iserlohn 6:1
Eisbären Berlín - Ingolstadt 6:1
Krefeld - Mannheim 6:2
Mnichov - Schwenningen 2:5
Straubing - Wolfsburg 4:5 po sam. nájezdech
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Norimberk | 21 | 12 | 3 | 2 | 4 | 60:44 | 44 |
2. | Mnichov | 21 | 12 | 2 | 3 | 4 | 75:55 | 43 |
3. | Eisbären Berlín | 21 | 12 | 2 | 2 | 5 | 71:52 | 42 |
4. | Mannheim | 21 | 9 | 3 | 2 | 7 | 57:61 | 35 |
5. | Wolfsburg | 21 | 8 | 4 | 2 | 7 | 61:56 | 34 |
6. | Schwenningen | 22 | 9 | 2 | 2 | 9 | 56:54 | 33 |
7. | Bremerhaven | 22 | 8 | 3 | 3 | 8 | 61:62 | 33 |
8. | Kolín nad Rýnem | 22 | 8 | 3 | 0 | 11 | 71:67 | 30 |
9. | Iserlohn | 21 | 8 | 2 | 1 | 10 | 51:66 | 29 |
10. | Ingolstadt | 22 | 8 | 1 | 2 | 11 | 51:58 | 28 |
11. | Augsburg | 21 | 8 | 1 | 1 | 11 | 63:67 | 27 |
12. | Krefeld | 21 | 6 | 2 | 3 | 10 | 63:68 | 25 |
13. | Düsseldorf | 21 | 7 | 1 | 2 | 11 | 56:62 | 25 |
14. | Straubing | 21 | 4 | 1 | 5 | 11 | 52:76 | 19 |
.
EBEL liga19. kolo |
Linec - Klagenfurt 2:3 v prodl. (za hosty Duba 0+1)
Štýrský Hradec - Villach 5:2
Vídeň - Székesfehérvár 0:1
Bolzano - Salcburk 2:3
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Vídeň | 18 | 14 | 0 | 1 | 3 | 63:32 | 43 |
2. | Klagenfurt | 20 | 11 | 1 | 0 | 8 | 50:51 | 35 |
3. | Linec | 19 | 10 | 1 | 2 | 6 | 63:52 | 34 |
4. | Salcburk | 19 | 10 | 0 | 0 | 9 | 61:54 | 30 |
5. | Innsbruck | 19 | 8 | 2 | 1 | 8 | 63:58 | 29 |
6. | Záhřeb | 18 | 7 | 2 | 2 | 7 | 55:59 | 27 |
7. | Villach | 19 | 7 | 2 | 1 | 9 | 55:56 | 26 |
8. | Štýrský Hradec | 19 | 8 | 1 | 0 | 10 | 65:67 | 26 |
9. | Znojmo | 19 | 6 | 2 | 3 | 8 | 51:57 | 25 |
10. | Székesfehérvár | 19 | 6 | 3 | 0 | 10 | 40:60 | 24 |
11. | Dornbirn | 18 | 6 | 0 | 3 | 9 | 49:63 | 21 |
12. | Bolzano | 19 | 5 | 1 | 2 | 11 | 58:64 | 19 |
.
Švýcarská liga22. kolo |
Zug - Ambri-Piotta 4:2
Davos - Biel 3:2
Fribourg-Gottéron - Langnau 4:2 (za domácí Červenka 1+1, Birner 0+1)
Lausanne - Curych 2:5
Extraliga
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Bern | 20 | 13 | 3 | 1 | 3 | 72:37 | 46 |
2. | Curych | 21 | 11 | 3 | 2 | 5 | 76:54 | 41 |
3. | Lugano | 20 | 13 | 1 | 0 | 6 | 67:46 | 41 |
4. | Fribourg-Gottéron | 22 | 12 | 0 | 5 | 5 | 60:57 | 41 |
5. | Zug | 22 | 10 | 3 | 1 | 8 | 64:55 | 37 |
6. | Davos | 22 | 11 | 0 | 3 | 8 | 61:64 | 36 |
7. | Biel | 22 | 7 | 2 | 2 | 11 | 60:69 | 27 |
8. | Ženeva | 21 | 6 | 2 | 3 | 10 | 49:61 | 25 |
9. | Lausanne | 20 | 5 | 3 | 3 | 9 | 54:67 | 24 |
10. | Langnau | 22 | 4 | 5 | 2 | 11 | 53:67 | 24 |
11. | Ambri-Piotta | 22 | 6 | 1 | 3 | 12 | 50:67 | 23 |
12. | Kloten | 20 | 3 | 3 | 1 | 13 | 40:62 | 16 |