Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 21. června 2024 Alois

Výsledky pro obec Moravský Beroun Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
37,84 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

4ANO

4SOS

4STAN+NK

2ČSSD

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (24,27 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 879 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Strana pro otevřenou společnost (24,26 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 878 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
BEROUŇÁCI (22,26 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 640 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká strana sociálně demokratická (16,29 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 932 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (10,78 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 279 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Moravané (2,13 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 253 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20114 mandáty
24,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Otáhal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

54let, technik, Moravský Beroun
355
2.
Ing. Zdeněk Chmela

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

65let, pracující důchodce, Moravský Beroun
255
3.
Ing. Jaroslav Rezek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

54let, IT technik, Moravský Beroun
234
4.
Bc. Rostislav Hrdlička

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

49let, vedoucí městské policie, Moravský Beroun
214
Strana pro otevřenou společnost4 mandáty
24,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Miroslava Šestáková

kandidátní listina: Strana pro otevřenou společnost
pořadí na kandidátce: 1

45let, vedoucí odboru investic a veřejných zakázek, Moravský Beroun
347
2.
Libor Vítek

kandidátní listina: Strana pro otevřenou společnost
pořadí na kandidátce: 3

59let, OSVČ, Moravský Beroun
285
3.
Tomáš Chaloupka

kandidátní listina: Strana pro otevřenou společnost
pořadí na kandidátce: 8

43let, obchodní zástupce, Moravský Beroun
235
4.
Zdeněk Křížek

kandidátní listina: Strana pro otevřenou společnost
pořadí na kandidátce: 7

59let, státní zaměstnanec, Moravský Beroun
214
BEROUŇÁCI4 mandáty
22,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Feranec

kandidátní listina: BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 1

48let, OSVČ, Moravský Beroun
305
2.
Ing. Miroslav Janalík

kandidátní listina: BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 3

67let, senior, Moravský Beroun
267
3.
MUDr. Jana Ferancová

kandidátní listina: BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 11

46let, lékařka, Moravský Beroun
239
4.
Radka Leznová

kandidátní listina: BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 7

41let, bankovní poradkyně, Moravský Beroun
203
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
16,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Jan Hicz

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

36let, vedoucí ekonomického odboru, Moravský Beroun
219
2.
Dana Chmelová Obšivačová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

38let, zástupce vedoucího výroby, Moravský Beroun
178
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
10,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Antonín Zálešák

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

52let, OSVČ, Moravský Beroun
133

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
0+44
Strana pro otevřenou společnost
2+24
BEROUŇÁCI
3+14
Česká strana sociálně demokratická
202
Komunistická strana Čech a Moravy
3-21
Moravané
1-10
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
3-30
Starostové a osobnosti pro Moravu
1-10
Zvolte obec Účast
Babice 72,21 %
Bělkovice-Lašťany 61,73 %
Bílá Lhota 48,20 %
Bílsko 77,14 %
Blatec 65,05 %
Bohuňovice 53,66 %
Bouzov 68,24 %
Bukovany 56,50 %
Bystročice 51,67 %
Bystrovany 60,70 %
Červenka 59,95 %
Daskabát 56,40 %
Dlouhá Loučka 50,10 %
Dolany 53,72 %
Doloplazy 56,32 %
Domašov nad Bystřicí 67,58 %
Domašov u Šternberka 72,94 %
Drahanovice 57,63 %
Dub nad Moravou 52,85 %
Dubčany 65,24 %
Grygov 57,71 %
Haňovice 67,02 %
Hlásnice 72,02 %
Hlubočky 39,57 %
Hlušovice 68,54 %
Hněvotín 54,76 %
Hnojice 62,27 %
Horka nad Moravou 54,40 %
Horní Loděnice 50,00 %
Hraničné Petrovice 57,98 %
Huzová 58,00 %
Charváty 67,01 %
Cholina 60,45 %
Jívová 68,50 %
Komárov 53,85 %
Kozlov 54,79 %
Kožušany-Tážaly 61,93 %
Krčmaň 50,40 %
Křelov-Břuchotín 53,56 %
Liboš 32,82 %
Lipina 52,11 %
Lipinka 55,00 %
Litovel 42,34 %
Loučany 58,23 %
Loučka 62,21 %
Luběnice 52,41 %
Luká 71,06 %
Lutín 43,38 %
Lužice 57,10 %
Majetín 57,11 %
Medlov 48,81 %
Měrotín 60,09 %
Město Libavá 60,69 %
Mladeč 54,90 %
Mladějovice 47,25 %
Moravský Beroun 37,84 %
Mrsklesy 67,94 %
Mutkov 44,19 %
Náklo 63,24 %
Náměšť na Hané 52,62 %
Norberčany 53,04 %
Nová Hradečná 32,46 %
Olbramice 46,56 %
Olomouc 38,16 %
Paseka 61,15 %
Pňovice 63,49 %
Přáslavice 54,69 %
Příkazy 64,13 %
Řídeč 77,50 %
Samotišky 55,30 %
Senice na Hané 49,90 %
Senička 70,57 %
Skrbeň 54,01 %
Slatinice 61,89 %
Slavětín 78,95 %
Strukov 62,70 %
Střeň 70,04 %
Suchonice 60,69 %
Svésedlice 56,36 %
Štarnov 57,60 %
Štěpánov 49,32 %
Šternberk 36,53 %
Šumvald 53,41 %
Těšetice 54,26 %
Tovéř 60,25 %
Troubelice 58,57 %
Tršice 61,71 %
Újezd 49,53 %
Uničov 38,87 %
Ústín 44,93 %
Velká Bystřice 49,35 %
Velký Týnec 53,63 %
Velký Újezd 51,50 %
Věrovany 53,64 %
Vilémov 67,88 %
Želechovice 62,63 %
Žerotín 55,88 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.