ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: FIVB

Čeští volejbalisté neuhráli na ME do 20 let proti Itálii ani set

• 4
Čeští volejbalisté prohráli na mistrovství Evropy hráčů do 20 let i třetí zápas. Po dvou těsných porážkách v pětisetových soubojích tentokrát svěřenci trenéra Přemysla Obdržálka nestačili na Itálii, které v Kuřimi podlehli 0:3.

Úvodní set s favorizovaným soupeřem, který dosud na šampionátu neztratil ani set, prohráli Češi jednoznačně 15:25. Pak se sice hra vyrovnala, Italové ale udrželi bezchybnou bilanci. Ve druhém setu domácí nevyužili setbol a soupeři sady získali nejtěsnějším poměrem 26:24 a 25:23.

Příští zápas v šestičlenné skupině sehrají Češi ve středu s Polskem.

Česko - Itálie 0:3 (15:25, 24:26, 23:25)