MÁM! Martin Ticháček z Dukly Liberec předvádí obranný zákrok.

MÁM! Martin Ticháček z Dukly Liberec předvádí obranný zákrok. | foto: Ota Bartovský, MAFRA

Liberec ve volejbalové extralize druhou prohru za sebou nepřipustil

• 0
Volejbalisté Liberce si ve 12. kole extraligy aspoň částečně spravili chuť po pondělní prohře s českobudějovickými mistry. Proti ČZU ztratili první set, pak ale zabrali, otočili skóre utkání a posunuli se na druhou příčku za vedoucí Jihočechy.

Po příchodu zkušeného nahrávače Řezníčka i univerzála Vodvárky, kteří vystřídali syny bývalých úspěšných reprezentantů Hadravu s Demarem, Liberečtí zvítězili 3:1.

Roli favorita splnila i čtvrtá Příbram na palubovce mladého celku Odoleny Vody, jenž stále uzavírá tabulku. "Hosté se představili jako zkušený tým, který trestal naše chyby. Těch jsme se stejně jako v utkání proti Zlínu nevyvarovali," litoval kouč Aera Milan Fortuník.

Mužstvo Ústí nad Labem znovu táhla letní posila Kramár, který se vytáhl proti bývalým spoluhráčům z Havířova 15 body a přispěl k vítězství 3:0. Hosté nejvíce litovali, že ve třetím setu nevyužili hned čtyři setboly a nadále jsou v lize předposlední.