Finále mužské dvouhry komentuje Tomáš Pavlíček

Raonic se sklonil k nízkému voleji a dokázal ho zahrát přesně. Má výhodu.
40-40
Murray po dvou dobrých returnech dorovnává stav. O Raonicovo podání se bude ještě bojovat.
40-15
Raonic nebyl v útoku dostatečně důrazný a Murraymu se otevřela šance na prohoz. Základní čáru ovšem daleko přestřelil.
30-15
Dobrý první servis Raonice.
15-15
Raonic opět na síti. Murray ho chtěl donutit zahrát další volej, který Kanaďan už několikrát pokazil, ale mířil jen do sítě.
0-15
První bod vybojoval Murray.
Podávat jako první bude ve druhém setu Raonic.
4:6
Murray
Murray získává set. Britský favorit vede 1:0 na sety. V úvodní sadě předvedl mistrovskou hru, nepovolil soupeři ani jeden brejkbol a sadu završil při vlastním servisu. Aplaudujícímu publiku předvedl v závěru parádní forhend do růžku dvorce.
40-15
Raonic z forhendu napálil míček do pásky. Murray má dva setboly a diváci jásají.
30-15
Další těžký servis Raonic zachytil, ale po slabém returnu neměl nárok .
15-15
Dobré podání. Raonic returnoval za základní čáru.
0-15
Murray nezačíná dobře. Bombu z Raonicovy strany odpaluje jen do autu.
Podávat bude Murray.
4:5
Raonic
Raonic získává game. Raonic přes určitě obtíže udržuje naději na zvrat v prvním setu. Murray se vyřadil sám, když v poslední výměně bekhendovým stopbalem trefil síť. Teď ovšem bude podávat na výhru v setu.
40-30
Murray v tísni trefuje jen síť.
30-30
Raonic odpovídá povedeným servisem.
15-30
Murray předvedl šikovné ruce. Míček zpomalený o pásku doběhl a vrátil ho těsně za síť Raonicovi. Ten se snažil soupeře prohodit, ale Murry se do dráhy míčku vložil včas.