Reportáž skončila 30. 6. 2012 15:49

Wimbledon: Lepchenková vs. Kvitová

Duel 3. kola grandslamového turnaje komentuje Michael Bereň

0:4
Game Kvitová Lepchenková zahrála do autu. Kvitová vede 4:0 a podává. Zatím to připomíná čtvrteční zápas s Baltachaovou.
30-40
Kvitová naběhla na síť a forhendovým volejem se nemýlila. Má další brejkbol.
30-30
Kvitová díky chybě soupeřky srovnala.
30-15
Lepchenková předvedla pěkný prohoz z forhendu, i když byla v těžké pozici.
15-15
Do vymezeného území neposlala míček ani Kvitová.
0-15
Lepchenková musela jít na bekhend do kolen, netrefila přesně.
Bohužel Rosol si své podání prohrál a Kohlschreiber půjde za stavu 2:1 podávat.
0:3
Game Kvitová Kvitová potvrdila brejk a vede už 3:0.
40-15
Lepchenková doběhla míček pozdě, volej namířila do autu.
30-15
Velmi dobrý servis Kvitové.
15-15
Křížný bekhend Lepchenková skončil v autu.
0-15
Ale i americká hráčka umí zaútočit. Lepchenková zahrála povedenou smeč.
0:2
Game Kvitová Kvitová agresivní hrou vytvořila tlak na Lepchenkovou a vzala jí podání.
15-40
Američanka prozatím hrozbu brejku zahnala.
0-40
Lepchenková navíc udělala dvojchybu. Kvitová má tři brejkboly.
0-30
Kvitová kvalitně returnuje.
Stejně jako Kvitová začal na kurtu číslo 12 i Rosol.
0:1
Game Kvitová Kvitová zahrála povedený forhendový vítězný úder na volnou stranu dvorce. Bez problému si udržela servis.
40-15
Dobrý servis.
30-15
Už byla Kvitová na síti úspěšnější. Lepchenková vyhodila míček daleko do autu.
15-15
Teď si ale česká hráčka pomohla servisem.
15-0
Podává Kvitová, šla do výměny přes druhý servis. Nezvládla volej na síti.
Ve vzpomínánem zápase stejně jako v tom prvním vzájemném česká tenistka povolila Lepchenkové vždy jen tři gamy.
Nejspíš si vzpomenete na nedávný duel soupeřek na pařížské antuce, tehdy to bylo osmifinále a Kvitová na Roland Garros americkou hráčku původem z Uzbekistánu vystřílela z turnaje velmi rychle.
Lepchenková už je také připravená, proběhl los a teď se tenistky rozehrají.
Teď už londýnští fanoušci tleskají loňské šampionce. Kvitová nastoupila na kurt.
Volný dvorec je samozřejmě také ten druhý největší v All England Clubu. Tam už diváci na slunci očekávájí Petru Kvitovou a Varvaru Lepchenkovou.
A pánové už mají volný kurt. Zakopalová totiž Italce podlehla 0:6, 4:6.
Na kurtu číslo 12 pak bude hrát Lukáš Rosol proti Philippu Kohlschreiberovi z Německa.
Na dvanáctce zatím bojuje o účast v osmifinále Klára Zakopalová. První set však bohužel prohrála 0:6, ve druhém setu za stavu 5:4 podává Italka Francesca Schiavoneová na vítězství.
Krátce po druhé hodině našeho času nastoupí na kurt číslo 1 obhájkyně titulu k utkání proti Varvaře Lepchenkové z USA.
Dobrý den, vítejte u sledování podrobné reportáže z utkání 3. kola ženské dvouhry ve slavném Wimbledonu.