Diskuze

Poslední Čech na US Open končí. Berdych vzdal

Tenista Tomáš Berdych nedohrál osmifinálové utkání US Open proti domácímu Andymu Roddickovi a s newyorským grandslamem se jako poslední Čech ve dvouhrách rozloučil. Utkání vzdal za stavu 6:7 a 0:2. Do čtvrtfinále naopak prošel Roger Federer, který sice se Španělem Lopezem ztratil set, ale bezpečně postoupil.

dereque

3. 9. 2007 21:25
to je smůla...
k tomu ještě těsně prohrál Štěpánek, Vaidišová a dnes i basketbalisté. Nějak dlouho kompenzujeme to Šebrleho štěstí.
0 0
možnosti

VrP

3. 9. 2007 21:32
Re: to je smůla...
Štěpánek měl nakročeno daleko. Škoda ho.

!!
Sakra, vystrašil mě! Nevíte, jak je na tom?!
0 0
možnosti

Sporadany_obcan

Škoda....
Tomáš evidentně vypouštěl míčky, které by jinak dobíhal, přesto měl velmi blízko k vítězství v 1. setu..
Kdyby byl zdráv, věřím, že by Rodicka dnes s přehledem porazil.