Diskuze

Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.
MC

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0 0
možnosti
MC

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0 0
možnosti
MC

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0 0
možnosti
MC

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0 0
možnosti
MC

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0 0
možnosti
MC

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.