Diskuze

Benešová i Strýcová dohrály v Acapulcu v semifinále

Česká tenistka Iveta Benešová prohrála v semifinále turnaje v Acapulcu s Italkou Flavií Pennettaovou 3:6, 3:6. Coby čtvrtá nasazená předtím ve čtvrtfinále porazila francouzskou soupeřku Mathilde Johanssonovou 6:1, 6:3. Podruhé v kariéře si v semifinále zahrála také Barbora Záhlavová Strýcová,ale nestačila na Venus Williamsovou 0:6,3:6.

Iveta

Iveta nehrála špatnej zápas. Barbora sice slízla kanára, ale šance na brejk taky měla...

Pěkňoučká Ivetky fotka je zase k mání na tenisforum :-)

daviscupové reprezentantky!!!

Hklavně ať jim to vyjde v tom davis cupu! Jak hra, tak, aby nikdo nepoznal, že to hrajou ženký!

0 0
možnosti
MZ

Spielmacher

27. 2. 2009 12:54
Re: daviscupové reprezentantky!!!

No a Berdych se Štěpánkem pujdou na Williamsky ve Fed Cupu a je to pořešené!!

0 0
možnosti
MZ

Spielmacher

27. 2. 2009 7:58
tenisforum cz

Hezká fotka, ale už trochu okoukaná, to nemá iDnes jinou? Výstižnější o 1/8finále je na tenisforum :-) Jinak Barbora ZS zabojovala fest, v druhém setu to s ní bylo nahnuté, ale třetí set opanovala!