Potatí se Federerovy dcery? I Roddick tipuje jejich tenisové triumfy

Budou se s trofejí pro šampiony mazlit i Federerovy dcery? | foto: Reuters

27 2009
Sotva se narodily, už z nich někteří dělají budoucí tenisové šampionky. I v Česku se dá vsadit, jestli nedávno narozené dcery Rogera Federera zdědí tátovo nadání.

Charlene Riva a Myla Rose Federerovy.

Ta jména si pro jistotu zapamatujte. Někdy v budoucnu si možná podmaní tenisový svět. Jako to dokázal jejich táta v posledních letech.

Dvojčata se Rogeru Federerovi a Miroslavě Vavrinecové narodila ve čtvrtek. Stačilo, aby se zpráva dostala do světa, a zahraniční sázkové kanceláře už vypisovaly kurzy, jestli alespoň jedna ze sester někdy vyhraje jeden z Grand Slamů.

Tenista Federer je dvojnásobný otec

"Mají velké předpoklady, aby byly šampionkami. I kdyby byly jen z poloviny tak dobré jako táta, tak na kurtu stejně budou hodně nebezpečné," citovala agentura Reuters Nicka Weinberga, tiskového mluvčího sázkové kanceláře Ladbrokes.

Tenisové geny navíc děti nemusí získat jen od patnáctinásobného grandslamového vítěze. I jejich maminka dřív hrála tenis. Nejvýš na žebříčku byla v roce 2001 - to se prodrala na 76. příčku.

Sázku na budoucnost Federerových dcer lze uzavřít i v Česku. Kurzy připravili bookmakeři sázkové kanceláře Synot Tip.

Všechny vypsané kurzy se točí kolem Wimbledonu, který švýcarský tenista nedávno vyhrál, a jsou ohraničeny rokem 2030. V té době bude sestrám jednadvacet.

Myslíte, že alespoň jedna z Federerových dcer nejslavnější tenisový turnaj do roku 2030 vyhraje? Pak můžete vyhrát dvacetinásobek vsazené částky. Že se to povede oběma, bookmakeři ohodnotili kurzem 50,00. K možnosti, že si spolu zahrají wimbledonské finále, přiřadili bookmakeři kurz 100,00.

Nejpravděpodobnější možností je podle vypsaných kurzů, že do roku 2030 ani jedna Wimbledon nevyhraje. Pokud tuto možnost vsadíte, budete mít na tiketu nízký kurz 1,05.

Slavnou tenisovou budoucnost dvojčatům věští i současní hráči. Andy Roddick například pomocí sociální sítě Twitter zveřejnil toto blahopřání: "Vítězky ženské části Wimbledonu v letech 2029 až 2040... Holky Federerovy. Gratuluji novým rodičům!"

Budou Charlene Riva a Myla Rose následovat rodiče, nebo z nich naopak tenistky nebudou?

Autor:

Další z rubriky

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Sázkařské aféry ve sportu nejsou novinkou. Týkala se i Hadamczika

Reprezentační kouč Alois Hadamczik po prohraném utkání s USA. (19. února 2014)

Zní trochu podivně, když se někdo k současné kauze údajného pokusu o ovlivnění zápasu v juniorském...

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?
ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?

Jmenuju se Iva a v listopadu jsem nastoupila do redakce eMimina. Rozhodla jsem se vystoupit z anonymity a podělit se s vámi o svůj příběh, tentokrát na téma manželství. Můj deníček není nijak výjimečný, není ani pesimistický, ani vyloženě optimistický. Možná se v některých slovech taky najdete. :)

Najdete na iDNES.cz