Veteráni Západu nechtěli z ledu

Z l í n -
V tempu, jako by nešlo o předehru hlavní exhibice, nastříleli hokejoví internacionálové Východu a Západu osmnáct branek. Zápas, jenž skončil bez jediného zakázaného uvolnění a faulu 9:9, nebral konce. Hra na třikrát patnáct minut se veteránům Západu, kteří prohráli první část 1:3, zdála krátká. "A tak v první přestávce oznámili, že se zápas dohraje klasicky. Třetina prý musí mít dvacet minut," usmíval se Zdeněk Venera, obránce Východu. "Prohrávali a chtěli mít víc času." Západ výsledek v nastaveném čase skutečně otočil, František Černík zařídil remízu až pětatřicet vteřin před koncem.

Východ: J. Králík (36. Salát) - Stavjaňa, Venera, Franěk, Flašar, Zavrtálek, Ševčík - P. Prorok, Říha, Černík - Farda, A. Micka, Žák - Vojáček, Leška, Vala.

Západ: Gula (26. Lukeš) - Hrabě, Neliba, Setikovský, Větrovec, Jar. Látal, Knotek - Kuthan, Pouzar, E. Musil - Martinec, Dudáček, B. Šťastný - Hrdina, Jeřábek, Pěnička.